کد خبر : 103

معاون مسکن و امور ساختمان وزارت راه و شهرسازی از ثبت نام دور جدید مسکن ملی برای جاماندگان خبر داد.

مسکن و داشتن سرپناه یکی از مهم‌ترین و از نیازهای اولیه بشر است که با گذشت زمان و پیشرفت در حوزه ساخت و ساز رونق بیشتری پیدا کرده است. احتمالا نام طرح اقدام مسکن ملی به گوش شما هم خورده باشد ولی خیلی از ما تفاوت آن را با مسکن مهر نمی‌دانیم. در واقع مسکن ملی برای تکمیل کردن طرح ناتمام مسکن مهر مطرح شده  است و قرار بر این است که در طی چند مرحله به اجرا در بیاید. زمین مورد نیاز طرح مسکن ملی  از سوی دولت تامین می‌شود و در این طرح سعی بر این است که مشکلات طرح مسکن مهر رفع شود. در ادامه در مورد طرح مسکن ملی صحبت خواهیم کرد.


بیشتربخوانید:مهراوه شریفی نیا خبر عاشق شدنش را منتشر کرد!+فیلم جنجالی

محمود محمود زاده معاون مسکن و ساختمان با بیان اینکه پیش از این مهلت تکمیل آورده متقاضیان  مسکن ملی  پایان آذر ماه تعیین شده بود و با دستور معاونت ساختمان تمدید و در نهایت تا ۵ دی ماه تمدید شد، گفت: این مهلت به هیچ عنوان دیگر تمدید نمی‌شود و امروز یک جلسه سراسری با تمامی مدیران استان‌ها برگزار و بررسی‌های لازم در این خصوص انجام می‌شود.​

 

متقاضیان بد حساب دیگر فرصت ندارند

محمود زاده با تاکید بر اینکه برای مهلت واریز وجه، تمدید‌های سه گانه‌ای صورت گرفت و در هر بار زمان واریز وجه تا یک ماه تمدید شد، ادامه داد: بنابراین دیگر مرحله تکمیل آورده تمام شده‌ است و زمان واریز وجه دیگر تمدید نمی‌شود.

او ادامه داد: امروز در جلسه‌ای سراسری به صورت کامل ظرفیت و اراضی مختلف در شهر‌های مختلف از جمله تهران تعیین و تکلیف می‌شود..


بیشتربخوانید:قیمت این خودروها با کاهش قیمت باورنکردنی همراه شد!+جدول

به زودی تاریخ بازگشایی سایت ثبت نام اعلام می شود

معاون مسکن و امور ساختمان وزارت راه و شهرسازی بیان کرد: تا یک هفته آینده ظرفیت‌های جدید و باقی مانده برای مسکن ملی در شهر‌ها و استان‌های مختلف و تاریخ بازگشایی سایت برای ثبت نام مجدد را اعلام می‌کنیم.

محمود زاده با بیان این خبر که ثبت نام مجدد انجام خواهد شد، گفت: با توجه به حجم تقاضا‌ها به ویژه در شهر‌هایی که پیش از این به دلیل نبود زمین ثبت نامی انجام نشده، سایت طرح اقدام ملی مسکن برای ثبت نام مجدد بازگشایی خواهد شد.

 

سومین مرحله ثبت نام مسکن ملی تا چند روز آینده

او با اشاره به اینکه سومین مرحله ثبت نام مسکن ملی به زودی تا چند روز آینده انجام می‌شود، یاد آور شد: دو مرحله قبل در سال گذشته انجام شد و مرحله سوم را تا چند روز آینده شروع می‌کنیم و تا یک هفته آینده ظرفیت‌های جدید و باقیمانده در شهر‌ها و استان‌های مختلف و تاریخ بازگشایی سایت برای ثبت نام مجدد را اعلام می‌کنیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این سوال که آیا برای استان تهران هم ظرفیت برای ثبت نام مجدد ایجاد می‌شود یا خیر؟ گفت: ما در این جلسه تمامی اراضی و ظرفیت‌ها را بررسی می‌کنیم و در صورتی که ظرفیت جدیدی در شهر‌های استان تهران ایجاد شود در این استان هم امکان ثبت نام دور سوم را فراهم می‌کنیم.


بیشتربخوانید:حمله بی ادبانه سحر زکریا به عکس نامتعارف منوچهر هادی+عکس

محمود زاده بیان کرد: در برخی از شهر‌ها پیش از این در دوره‌های قبل با وجود تقاضا‌های بسیار، ظرفیت‌های کمی ایجاد شده بود که امیدواریم در دور سوم بتوانیم با ایجاد ظرفیت‌های جدید از متقاضیان ثبت نام کنیم.

براساس این گزارش روز گذشته مدیر کل بنیاد مسکن استان تهران اعلام کرد که از ۲ هزار و ۱۷۰ ظرفیت ایجاد شده در شهر‌های استان تهران برای مسکن ملی تنها ۷۱۰ نفر آورده خود را تکمیل کردند که از این تعداد هم ۷۰۰ نفر برای شهرستان دماوند بوده‌اند.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه