کد خبر : 1040

بهرنگ علوی نسبت به موزیک ویدئو جدید ساسی مانکن واکنش نشان داد.

بهرنگ علوی زاده ۱ فروردین ۱۳۵۹ تهران است.بهرنگ علوی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است.بهرنگ علوی تک فرزند از یک خانواده سه نفره است.بهرنگ علوی مجرد است و دارای مدرک فوق دیپلم نقشه‌کشی با کامپیوتر می‌باشد. بهرنگ علوی  از کودکی بسیار به بازیگری علاقه داشت و بازیگری را از تئاتر مدرسه آغاز کرد.

 


خبرداغ:همسر اول ساسی مانکن رازهای زندگی او را فاش کرد! + واکنش جنجالی

 

بهرنگ علوی در پی موزیک ویدئو جدید ساسی مانکن واکنش جالبی نشان داد که در ادامه مشاهده می کنید

 

f7eea690-fafa-458d-bf4c-5103db810397

 


خبرداغ:ماجرای ازدواج نسرین مقانلو و همسرش بعد از 17 سال فاش شد + فیلم

 

ازدواج و همسرش

اگر من شغل آزاد داشتم و میخواستم عادی زندگی کنم در 39 سالگی دارای همسر و فرزند بودم و مثل همه زندگی می کردم اما همه اینها را بخاطر هدفم به تاخیر انداختم.
 
 

حواشی

افشاگری روزنامه صبح نو

در سال 95 روزنامه صبح نو در مطلبی عنوان کرد بهرنگ علوی برای مصاحبه با یکی از خبرنگاران پیش شرط عجیبی گذاشته است که در زیر این شروط را می خوانید:

حجم مصاحبه باید بالای 4000 کلمه باشد، یعنی چیزی در حدود دو صفحه، انتشار عکس رو جلد، چاپ مطلبی درباره کارنامه بازیگری و … از جمله شروط این بازیگر بود

این روزنامه می نویسد این شرط و شروط های این بازیگری در حالی تعیین کرده که هنوز خیلی راه مانده تا بخواهد بخشی از صفحه یک رسانه را به خودش اختصاص بدهد چه برسد به دو صفحه و جلد !

 

فعالیت مدلینگ + سفیر

آقای علوی در کنار بازیگری، به عکاسی، نویسندگی و طراحی لباس و مدلینگ مشغول است، همچنین سفیر حمایت از کودکان کار و زنان بی سرپرست و برگزار کننده گالری و بازارچه های خیری هاست

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • مجید ارتش سرخ

    درود بر بهرنگ علوی

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه