کد خبر : 1049

در پی موزیک ویدئو جدید ساسی مانکن صحبت هایی در مورد همکاری ابی(آقای صدا) با ساسی مانکن شکل گرفته است.

ابراهیم حامدی (زادهٔ: ۲۹ خرداد ۱۳۲۸ در تهران) مشهور به ابی خوانندهٔ موسیقی پاپ ایرانی است. ابی دارای صدایی از جنس تنور است و در سبک‌های مختلف موسیقی صاحب اثر است: راک، بالاد، موسیقی فولکلور، پاپ دنس و اخیراً هاوس و ترنس. برخی ابی را با تام جونز خوانندهٔ سرشناس بریتانیایی مقایسه کرده‌اند، با این تفاوت که ابی را بر خلاف تام جونز دارای تمایلات سیاسی می‌دانند. بسیاری از طرفدارانش او را «آقای صدا» در حوزهٔ موسیقی پاپ فارسی می‌دانند.

 


خبرداغ:اصول رفتار والدین در برابر آشنایی فرزندان با فیلم های پورن + جزئیات


 

علی نامجو در روزنامه همدلی نوشت: وقتی برنامه «پریشازکات تلنت» در شبکه «ان بی سی پرشیا» پخشش را آغاز کرد، بسیاری از ایرانیان ساکن اروپا امیدوار شدند که بتوانند روی یک صحنه استعدادیابی توانایی‌های خودشان را نشان بدهند و شاید به مارکت هنر در خارج ایران اضافه شوند.

چیدمان داوران این برنامه اما از همان آغاز خبر از لنگ بودن یک جای کار می‌داد. حتماً بسیاری از شما ابراهیم حامدی را می‌شناسید و احتمالاً خیلی‌هایتان با صدایش خاطرات فراوانی دارید؛ خواننده‌ای که دست‌کم سه دهه است تور خداحافظی‌اش از استیج را در سراسر دنیا برگزار می‌کند و بسیاری از ایرانیانی که با او و آثارش خاطره دارند، شتابان به سمت سایت‌های بلیت‌فروشی می‌پرند تا آخرین اجرای آقای صدا را از دست ندهند.

 

2558661_479

 

او اما سی سال است با این شیوه دارد سالن‌های کنسرت‌هایش را لبریز از جمعیت می‌کند. البته انصاف نیست اگر بگوییم توانایی‌های خارق‌العاده‌ای ندارد و در اوج‌خوانی یکی از نوابغ تاریخ موسیقی ایران به‌حساب می‌آید.

آن برنامه اما در عمل کاری با استعدادیابی به معنای واقعی نداشت و آقای ابی و فرزندش به نظر برای اهدافی به‌غیراز کشف توانایی هنری جوانان ایرانی در سوئد حاضرشده بودند. او چند ماه قبل و پیش از آنکه کرونا این‌طور همه نقاط جهان را زیر پا بگذارد، به همراه چند تن از دیگر خوانندگان خارج‌نشین به عربستان سعودی رفت تا تور کنسرتی را برای سالن‌های خالی فستیوالی بودن تماشاگر واقعی برگزار کند.

جالب آن است که یکی از شناخته‌شده‌ترین آثار او قطعه خلیج‌فارس است که لابد برای آنکه میزبان ناراحت نشود، قید خواندنش را زد. یکی از کسانی که در آن تور در کنار ابی حضور داشت و البته از منظر حرفه‌ای اصلاً با او قابل‌مقایسه نیست، خواننده‌ای بدصدا، بدهیکل و البته سطحی بود که از بردن نامش هم دوری می‌کنم.

او با فریادهای گوش‌خراشش روی صحنه نشان داد واقعاً خواننده شدن در این دوران به همه‌چیز به‌جز صدای خوب محتاج است. این آقا البته چند ماه قبل با انتشار کلیپی از آخرین افتضاحش توانست در سراسر ایران نام خودش را در صدر بنشاند و بسیاری از رسانه‌ها و البته مردم در فضای مجازی با هدف هجوم بردن بر او، او را به آنچه در دل داشت، برسانند یعنی شنیده شدن.

حالا تیزر کلیپی از او در فضای مجازی منتشر شده که خبر از ارائه اثری به همان اندازه سطحی و به‌دردنخور دارد. او اما آدم کم‌هوشی نیست. در آن اثر ظاهراً رفته سراغ یکی از بازیگران فیلم‌های پورنو و با روسری و مانتو به سر و تن او کردن، کوشیده مثلاً سکانسی از فیلم ابد و یک روز را پیش روی بینندگان تداعی کند.

راستش را بخواهید دیشب که اولین بار آن‌هم به شکلی ناخواسته دستم خورد روی یک ویدئو با تیتری غیرواقعی افتادم وسط دام آقای مثلاً خواننده اما آن زمان اصلاً متوجه نشدم آن خانم وسط فیلم دقیقاً کیست. چند ساعت بعد موجی از انتقادها در فضای مجازی به راه افتاد و حتی بعضی‌ها با یادآوری کار قبلی او، تأکید کردند که او فرزندان ما را هدف گرفته و آدم واقعاً خطرناکی است.

حتی یک نفر در میان افاضات گوناگونی که دراین‌باره در اینستاگرام نوشته شده بود، توضیح داد صداوسیما، وزارت ارشاد و وزارت آموزش‌وپرورش با بودجه‌های سنگینی که دریافت می‌کنند، در این میان متهمان ردیف اول هستند چون حالا آن به‌اصطلاح خواننده با به‌کارگیری یک پورن‌استار در کلیپش توانسته همه توجهات را به سمت خودش جلب کند و این برای بچه‌های ما خطرناک است.

فارغ از این‌که فرزند آقای صدا با نظارت بابا، مدیریت برنامه‌های آن خواننده را بر عهده دارد و خیلی از سینه‌چاکان ابی و منتقدان آن خواننده هنوز این را نمی‌دانند، اما کسانی که در ثانیه اول آن بازیگر فیلم‌های پورن را شناختند باید توضیح بدهند که اگر فرزندان آنان آن بازیگر را می‌شناسند که دقیقاً چه چیزی برای آن‌ها خطرناک است و اگر هم نمی‌شناسند آن‌ها با توضیحات و اشاره‌های مستقیم‌شان باعث‌وبانی آشنایی فرزندانشان با او شده‌اند؛ بنابراین آنان از آن خواننده جعلی و آن بازیگر برای فرزندانشان خطرناک‌تر هستند.

ساسان حیدری یافته خواننده حاشیه ساز در پروژه جدید خود فیلم «ابد و یک روز» را دست مایه قرار داده و با انتخاب سکانس معروف آن که نوید محمدزاده با صدا زدن نام خواهرش "سمیه" از او می‌خواهد نرود، آهنگی ساخته است.

 
اما جنجال ساسی مانکن فقط به این بخش از کار او محدود نمی‌شود زیرا در کلیپی که ساخته یکی از بازیگران فیلم‌های پورن استفاده کرده که بازتاب وسیعی در شبکه‌های اجتماعی داشته است.
 

باید توجه داشت که امثال این خواننده‌ها به خاطر دیده شدن بیشتر روی هر موضوع مبتذلی دست می‌گذارند تا فحشا و بی‌بندوباری را ترویج دهند. این کلیپ که بسیار حاشیه‌ساز شده واکنش منفی مخاطبان و فعالان فضای مجازی و فرهنگی را در پی داشته است که چند نظر را با شما به اشتراک می‌گذاریم. 

 


خبرجدید:واکنش بهاره رهنما به شباهتش با الکسیس جنجالی شد! + فیلم

 

جزییات موزیک ویدیو تهران توکیو ساسی مانکن

موزیک ویدیو تهران توکیو ساسی مانکن با محتوای فیلم ۱۸+ تهیه شده است به طوری الکسیس تگزاس بازیگر فیلم های مستهجن در این آهنگ جدید ساسی مانکن را همراهی می کند.

حضور الکسیس تگزاس پورن استار معروف که در فیلم های غیراخلاقی خارجی بازی کرده است باعث جنجالی شدن این موزیک ویدیو شده است.

 

در موزیک ویدیو تهران توکیو ساسی مانکن از تیکه فیلم نوید محمدزاده «سمیه نرو» نیز کپی برداری کرده است.

در این موزیک ویدیو جدید ساسی مانکن صدای سمیه نرو و سمیه گفتن نوید محمدزاده هم برداشته شده است.

 

دستگیری

ساسی مانکن در ۷ فروردین ۱۳۸۹ در حالی که برای انجام چند جشن خانگی در کیش به سر می‌برد بازداشت شد. بعضی از منابع علت بازداشت او را حمایت از مهدی کروبی در انتخابات ریاست جمهوری و برخی «رقاصی در بازار کیش»دانستند. در همین باره «گویا نیوز» مطلبی طنز زیر عنوان «ساسی مانکن پشت ویترین اوین» منتشر کرد.

 

اظهارات نیروی انتظامی دربارهٔ ساسی

یک هفته پس از دستگیری ساسی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی، سردار رادان در رابطه با دستگیری ساسی گفت: «پلیس کسی مانند این فرد را که به اصطلاح به دنبال ناهنجاری باشد، حتماً در زمرهٔ دستگیری‌های خود قرار می‌دهد.» با وجود این، ساسی در مصاحبه با سایت رپفا دستگیری خود را تنها یک شایعه دانست.

 

توبیخ اریکهٔ ایرانیان به خاطر ساسی مانکن

حضور ساسی در مراسم افتتاحیهٔ فیلم حرکت اول به دعوت تهیه‌کنندهٔ این فیلم (مرتضی شایسته)، واکنش معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت ارشاد را در پیداشت. در گزارش روابط عمومی این معاونت با اشاره به حضور «یکی از خوانندگان»، آمده‌است: «برگزاری هر گونه همایش و جلسه در سینماهای کشور باید با هماهنگی اداره کل نظارت و ارزشیابی و دفتر مجامع سینمایی باشد و این جلسه (مراسم افتتاحیهٔ حرکت اول) بدون هماهنگی و اخذ مجوزهای لازم انجام شده که با سینمای مورد نظر برخورد لازم انجام خواهد گرفت.»سایت تابناک نیز اشاره‌ای به حضور ساسی در این افتتاحیه داشته‌است.

 

همکاری ساسی مانکن با خوانندگان مجاز

در اسفند ۹۴ قطعهٔ «مطمئنم» علی لهراسبی با شعر و ملودی ساسان یافته روانهٔ بازار موسیقی فارسی شد که سایت موسیقی ما این همکاری را مانند همکاری لهراسبی با شادمهر جنجالی خواند.

 

محل زندگی ساسی مانکن

او سال ۲۰۱۲ میلادی به کوالا لامپور، مالزی رفت و اکنون در آمریکا زندگی می‌کند.

 


خبرداغ:ابراهیم تاتلیس با دوست دختر 25 ساله اش ازدواج کرد + عکس

 

جنتلمن ساسی مانکن در مدارس

پخش آهنگ جنتلمن به مناسبت جشن روز معلم سال ۹۸ در مدارس ایران و انتشار گستردهٔ آن در شبکه‌های مجازی واکنش‌های فراوانی در پی داشت. علی مطهری، نایب رئیس مجلس، این ویدئوها را «کلیپ‌های رقاصی و آهنگ‌های مبتذل» خوانده و خواستار آن شد که وزیر آموزش و پرورش در این باره «پاسخگو باشد». وی همچنین خواستار برکناری مدیران چنین مدارسی شد. محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش، که اظهاراتش دربارهٔ سند ۲۰۳۰ خبرساز شده بود به سرعت وقایع چند مدرسه را تخطئه و تصریح کرد متخصصانی را مأمور پیگیری ریشهٔ تولید کلیپ‌های اخیر کرده‌است. او از پلیس فتا و مسئولان قضایی خواست تا آموزش و پرورش را برای یافتن خاطیان یاری رسانند. در عین حال عده‌ای از کاربران شبکه‌های مجازی بازخوانی واژه‌های اروتیک توسط دانش‌آموزان را نامناسب دانستن.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    اگر ابی در کلیپ ساسی اشغال همکاری داشته من دیگه طرفدارش نیستم از زمانیکه با این مرتیکه صمیمی شده شخصیت خودشو برده زیر سوال دیگه سنی ازش رفته البته مقصر اصلی مهشید زنشه که ابی رو وادار به اینکارها میکنه . واقعا متاسفم چرا داریوش این کارهارو نمیکنه ؟

  • ناشناس

    گرگ برادرشغاله آبی خودش چه خریه که بااوهم رفیق باشه

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه