کد خبر : 1051

مهناز افشار نسبت به آهنگ جدید ساسی مانکن واکنش نشان داد و نوشت.

مهناز افشار بازیگر با تجربه سینما است . مهناز افشار در فضای مجازی تعداد زیادی دنبال کننده دارد . مهناز افشار با مهاجرت حسابی جنجال ساز شد و عکس های مهناز افشار با تیپ های مختلف دوباره در فضای مجازی سرو صدا به پا کرد. نوع زندگی و طرز پوشش مهناز افشار در این روزها سوژه اول اینستاگرام است.

 


خبرداغ:بلوای جدید احمدی نژاد در خیابان های البرز+ عکس های جنجالی

 

مهناز افشار بازیگر معروفی است که به تازگی مهاجرت کرده و در برنامه های ماهواره ای حضور می یابد اسن بازیگر نسبت به آهنگ جدید و مبتذل ساسی مانکن واکنش نشان داد و نوشت:

 

3d6816a6-3cf7-4738-bbfd-8e276d1b61c6

 


خبرداغ:همکاری ابی و پسرش در موزیک ویدئو جدید ساسی مانکن سوژه شد!


 

ازدواج و همسرش

مهناز افشار در سال 1393 با  محمدیاسین رامین  ازدواج کرد.همسر او 4 سال از خودش کوچکتر می باشد . این زوج در خرداد ماه سال 94 صاحب فرزند دختری شدند که اسم لیا را برای او انتخاب کردند.

 

همسر مهناز افشار کیست ؟

بیوگرافی محمدیاسین رامین همسر مهناز افشار

محمد یاسین رامین متولد ۱۳۶۰، فرزند ارشد محمد علی‌ رامین، با مدرک دکترا از دانشگاه کشور آلمان، دارای دو ملیت ایرانی و آلمانی است که پیش از این یک بار ازدواج کرده است. پسر رامین در دولت احمدی‌نژاد از معاونین و مشاورین رئیس سازمان هلال احمر بود.

 

مهریه مهناز افشار

همسر مهناز افشار در مورد رد شایعات مهریه ۲۰ میلیاردی مهناز افشار بیان می دارد: مهریه همسرم 10 شاخه گل نرگس، یک جلد کلام الله مجید و آینه و شمعدان بوده است.

مهناز افشار محبوب ترین و پرفالوترین بازیگر زن ایرانی در اینستاگرام !

وی با حدود 6.3 میلیون فالور در  اینستاگرام  پرفالوترین بازیگر زن ایران این شبکه اجتماعی می باشد .

 

افسوس از مسعود و پولاد کیمیایی

او پس از اشاره به همکاری جدیدش در مجموعه «دارکوب» بهروز شعیبی برای شبکه نمایش خانگی به اظهار نظرهایی کوتاه درباره فیلم هایی که بازی کرده پرداخت و درباره فیلم «متروپل» مسعود کیمیایی گفت:افسوس می خورم که آقای کیمیایی و پسرش نسبت به آن احساس مسئولیت نداشتند و از آن دفاع نکردند. خیلی دلخور شدم وقتی آقای کیمیایی گفتند چون اجازه ندادند فیلمنامه های دیگری را بسازد این فیلم را ساخته است.

وی درباره فعالیت های اجتماعی و حاشیه های از زندگی شخصی اش نیز گفت:فعالیت های اجتماعی برایم جدی تر شده و تمرکز فعلی م روی بچه های بد سرپرست است. با اینکه ممکن است به من بگویند تخصص و سواد این کار را ندارم ولی در حال تلاش برای آگاهی و تمرکز بیشتر هستم، چون با این نوع بچه ها بسیار مواجه هستیم. فعالیت پویش ما هیچ نوع حمایت مالی از کسی نمی گیرد و تمام تمرکزمان برای تصویب لایحه حمایتی است که در حال خاک خوردن در مجلس است.

 

به ژن خوب اعتقاد ندارم

وی با بیان اینکه «من و همسرم اصولاً به ژن خوب اعتقاد نداریم و به عملکرد اعتقاد داریم» ادامه داد:شاید قبل از ازدواج آرزوهایی دیگری داشتم، اما الان آرزوهایم متفاوت و همان پختگی و فرزندی است که دارم. ابهاماتی هم بعد از ازدواجم بر سر زبان ها افتاد که دوست دارم به شکلی درست این ابهامات را برطرف کنم.

ازدواج من از ابتدا با ابهاماتی مبنی بر سن همسرم شکل گرفت. سن برادر همسرم را به همسر من نسبت دادند؛ همسرم متولد 60 است و من 4 سال از او بزرگترم. محل تولد، اسم و عکس همسرم را اشتباه منعکس کردند. این اواخر هم بابت موضوع شیرخشک ها آزرده شدم. من از نهادها تقاضا کرده ام که به این موضوع برای شفافیت و روشن شدن اذهان عمومی رسیدگی شود. با وزارت بهداشت و هلال احمر صحبت کردم و گفتند چنین پرونده ای وجود ندارد و گفتم چرا این موضوع را عنوان نمی کنید و این درخواست من مدعی العموم حساب نشده است!

او افزود:همسر من پرونده مالی دارد و من قطعا به دادگاه عادل و شفاف رضایت دارم؛ چون خط قرمز من حق مردم است و این شو نیست، چون در حال رای جمع کردن نیستم. من بابت کاری که در جامعه کردم نسبت به مردم مسئول هستم وبدهکارم و به حکمی که در دادگاه داده می شود، قطعاً رضایت می دهم.

وی خاطرنشان کرد:من بابت زندانیان سیاسی، خشونت، ورود زنان در ورزشگاه ها، مسائل بچه ها و هر جایی که فکر کردم اسم من وظیفه دارد، فعالیت کردم و دلم می خواهد یک عذرخواهی نسبت به همه آن هایی که من را مواخذه کردند، بکنم. ببخشید که نتوانستم این موضوع و بحران و حاشیه را برای شما شفاف کنم؛ چون از دست من خارج بود و کسانی که این کار را کردند و دروغ را گفتند خیلی قوی تر از من بودند. هر چقدر که به گذشته و باورهای من اعتقاد دارید، همسر من در این موضوع دست نداشته و او پرونده ای دارد که بابت آن 7 ماه زندانی شده است، پس هیچ تفاوتی با بقیه نداشته است. در نتیجه امیدوارم نهادها این مساله را روشن تر کنند تا من بتوانم خیلی راحت تر دغدغه هایی که دارم را به سرانجام برسانم.

 

رابطه ام با تلویزیون خوب نیست

افشار درباره بازی در سریال و شبکه نمایش خانگی هم بیان کرد:سریال های خارجی را می بینم و همچنین سریال های  تلویزیون  را می بینم و غصه می خورم، اما اگر پیشنها بازی در تلویزیون شود قبول نمی کنم چون با تلویزیون رابطه ام خوب نیست و دوست ندارم در سریال بازی کنم. در شبکه نمایش خانگی هم یک کار غیرموفق با نام «عشق تعطیل نیست» داشتم که قصه و انسجام نداشت. آن زمان تقصیر را به گردن آقای گلزار انداختند ولی اشتباه بود چون مگر در عاشقانه حضور نداشت؟!

 

رونمایی مهناز افشار از سند ازدواجش

در پی شایعاتی درباره مهریه مهناز افشار این بازیگر مجبور شد سند ازدواجش را منتشر کند. او در تازه ترین مصاحبه اش با فریدون جیرانی درباره مهریه و شایعاتی که پیرامون همسرش مطرح است، گفت:مهریه من 10 شاخه گل نرگس است. اولین بار این صحبت از طرف خانم برومند نازنین مطرح شد که بسیار مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. بعد از آن خانم برومند در افتتاحیه تئاتر لیلی رشیدی از عصبانیت خود در مورد مطرح کردن این حرف معذرت خواهی کرد اما رسانه ها این موضوع را پوشش ندادند.

 

جذابیت یک شباهت

افشار در ادامه درباره بازی در سینما به عنوان بازیگر نسل اصلاحات و ورودش به آن و چشم اندازی که در نظر داشت، بیان کرد:من آمده بودم در سینما دیده شوم و صادقانه بگویم که در دوره دبیرستان به من می گفتند شبیه یک خواننده (گوگوش) و بازیگر مشهور هستم. این موضوع برایم جذابیت داشت و در دوران نوجوانی این دیده شدن در من شکل گرفت.

او ادامه داد:شروع فیلم هایم از شور عشق و خاکستری برایم جدی نبود، چون 18 سال بیشتر نداشتم. اولین کار تصویری م مجموعه «گمشده» کار مسعود نوابی بود که در آن زمان تدوین می خواندم و خانم شمسی فضل اللهی مرا معرفی کردند. بعد از آن توسط آقای عبدالله اسکندری به سینما معرفی شدم و واقعیت این است که این کار برایم جدی نبود، هم به دلیل سن کم و هم به دلیل تجربه کمی که داشتم و فکر می کردم فقط برای دیده شدن آمدم. یادم است که آقای اسکندری من را به دیدن تمرین تئاتر خانم گلاب آدینه بردند تا فقط بیان و بدن را یاد بگیرم. به همین دلیل معتقدم از فیلم «سالادفصل» بود که سینما وحتی مهناز افشار نه به عنوان یک بازیگر برایم جدی شد. پنج سال بعد از شروع بازیگری به کلاس های بازیگری رفتم و شروع به کتاب خواندن کردم.

 

mahnaz-sanad-450x338

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ای... .

    (صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَعْقِلُونَ﴾ خانم افشار برات خیلی متاسفم .روشنفکری هم مرزی داره !!!

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه