کد خبر : 1054

آسیه اسدزاده با گذاشتن متنی در اینستاگرام از نامزدیش با علی انصاریان و دلتنگیش گفت.

علی انصاریان  متولد ۱۴ تیر بود که در ۱۵ بهمن ۹۹ دار فانی را وداع گفت.علی انصاریان جز پیشکسوتان خوب فوتبال محسوب میشد علی انصاریان در حوزه بازیگری نیز فعالیت میکرد علی انصاریان جزو محبوب ترین سلبریتی های ایرانی محسوب میشد که متاسفانه کرونا جان او را گرفت.

 


خبرداغ:استایل جدید بهنوش بختیاری وسط خیابان جنجالی شد + عکس


 

پیام اینستاگرانمی آسیه اسدزاده برای علی انصاریان

عشق ابدی من ،تمام منی ، تا ابد تا همیشه...

به مو میرسه ولی... ولی این بار پاره شد

عشق  ابدی من ،تمام منی ، تا ابد تا همیشه...

تا امروز منم مثل تو  جسمم  رو زمین بود و روحم تو آسمون. احساس می کنم روحم دو نیم شد و نیمی از روحمو با خودت بردی برای همیشه.روزهای تاریک و مثل روزهای روشن باز هم با هم  تجربه  کردیم. پنج سال کنار هم عشق کردیم و تا آخرین لحظه  عمرم  تو  قلب  من  زندگی  خواهی کرد.آخرین بوسه، آخرین نگاه ،آخرین کلام ، آخرین صدا، آخرین خنده، آخرین پیام، آخرین دیدار ، آخرین انتظار و آخرین  خداحافظی  زمینی تو، در ذهن و  جسم  و  روح  و  روانم  خواهد ماند.  عشقم  تمام آرزوها و رویاهایی که تو این پنج سال با هم ساختیم در زمان و مکان دیگری محقق خواهد شد ،فقط باید کمی صبر کنی تا منم آسمانی بشم.زندگی که  علی  توش نفس نکشه رو نمی خوام. از ته قلبم از خدا می خوام منو به تنها آرزوم برسونه تا دوباره کنارت باشم. به قول خودت (یکی یه دونم )ممنونم که  لحظه  های سخت کنارم بودی و منو تنها نذاشتی.

 

علی+انصاریان

 


خبرداغ:همکاری ابی و پسرش در موزیک ویدئو جدید ساسی مانکن سوژه شد!

 

خانواده علی انصاریان نسبت به این خبر واکنش نشان دادند و صحبت های این خانوم را کاملا تکذیب کردند.

 

 

آسیه اسدزاده کیست؟

آسیه اسدزاده  بازیگر  سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار  آسیه اسدزاده  می‌توان به  بازیگری  در فیلم طاقباز اشاره کرد.

آسیه اسدزاده  در سال 1396 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه  سینما  و  تلویزیون  گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم  آسیه اسدزاده  در این سال،  بازیگری  در فیلم طاقباز به  کارگردانی  شهرام اسد زاده محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی آسیه  اسدزاده  بازی در فیلم طاقباز بوده است.  آسیه اسدزاده  کار  حرفهای  خود را از  سینما  آغاز کرده و سال 1396 فیلم طاقباز نقش مهمی بازی کرده است که توانست با  مهارت  خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان  سینما  مطرح کند. او در این فیلم با شهرام اسد زاده همکاری داشته است. آسیه اسدزاده توانست با بازی در فیلم طاقباز تجربه  بازیگری  موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار  بازیگرانی  نظیر مهدی ماهانی، سارا خوئینی‌ها، افشین سنگ‌چاپ و  شهریار حیدری  بر تجارب او افزود.

 


خبرجنجالی:حمایت مهناز افشار از آهنگ جدید ساسی مانکن + عکس

 

آسیه+اسدزاده (1)

آسیه+اسدزاده

آسیه+اسدزاده (2)

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • حسین

    بعد چند وقت ازفوت یک نفر تازه یک خانم پیدا شده میگه نامزدش بودم قضاوت نمیکنم ولی اون روز تاحالا کجا بودی برای معروف شدن دست به هرکاری میزنن به یک انسانی که از دنیا رفته هم رحم نمیکنند چی بگیم مادر مرحوم انصاریان جواب این ادعای دروغین روداد کاش میفهمیدیم همه مون یک روز اسیر خاکیم معروفیت شهرت ثروت و هیچ چیز دیگر به کارمون نمیاد جز انسانیت

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه