کد خبر : 1056

پدر و مادر امیرعلی احمدی با مرگ فرزندشان سردترین شب زندگی خود را در تیر ماه سال 97 تجربه کردند.

پدر و مادر  امیرعلی احمدی  با مرگ فرزندشان سردترین شب زندگی خود را در  تیر ماه  سال 97 تجربه کردند.

​داغ نوجوان از دست رفته بعد از 2 سال هنوز برای خانواده احمدی زنده است. امیر علی احمدی، پسر 14ساله  با استعداد المپیادی که عضو تیم  والیبال  صنایع دفاع تهران بود به دلیل یک اسهال و استفراغ ساده همراه با پدر و مادر خود به بیمارستانی در غرب تهران مراجعه می‌کند.

 


خبرداغ:زنده شدن جسد مرد 27 ساله روی تخت کالبد شکافی جنجالی شد!

 

 

 

 

امیر علی احمدی نوجوان 14 ساله به کام  مرگ  فرو رفت

پدر امیر علی احمدی، به فکرش هم خطور نمی کرد که با مراجعه به این  بیمارستان  مشهور در غرب تهران پسرش را از دست بدهد. خانواده احمدی پس از چند ساعت پر تنش موفق به بستری کردن امیر علی می‌شوند. آن ها که امید به خوب شدن حال عزیز دردانه خود داشتند در یک لحظه متوجه غیبت پزشک کشیک شیف شب می‌شوند.

رفته رفته حال امیر علی در اورژانس بدتر می‌شد و خانواده احمدی همچنان منتظر پزشک کشیک بیمارستان بودند که در بیمارستان حضور نداشت. ساعت 2 بامداد پزشک کشیک با حال نامساعد و با تاخیر 4 ساعته وارد اورژانس شد.

امید به خوب شدن امیر علی، دوباره در قلب پدر و مادرش پر رنگ شد. اما یک اشتباه پزشکی ورق را بر گرداند. با تزریق آمپول پتاسیم به امیر علی ، 8 ساعت جدال سخت  او با عزرائیل شروع شد. ساعت از 10 صبح گذشته بود که خبر شوکه کننده ای به پدر امیرعلی دادند. امیر علی احمدی به علت  تزریق  اشتباه دچار ایست قلبی شد و به کام مرگ فرو رفت.

 


خبرداغ:همکاری ابی و پسرش در موزیک ویدئو جدید ساسی مانکن سوژه شد!

 

پزشک در برابر اتهام قتل شبه عمد

پرونده امیر علی احمدی پس از رای قتل شبه عمد در دادگاه بدوی به کمیسیون های 5 ، 7 و 9 نفره ارجاع شده است.

 

مرگ دردناک امیر علی احمدی جوان المپیادی در بیمارستان

در حال حاضر پرونده امیر علی احمدی به عنوان  قتل  شبه عمد  باز است و پدر او با 2 سال دوندگی هنوز نتوانسته است که مجازات عامل یا عاملان این قتل شبه عمد را مشاهده کند.

مازیار احمدی پدر امیرعلی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا اظهار کرد : ساعت 10 شب امیر علی را به دلیل اسهال و استفراغ ساده به بیمارستانی در غرب تهران بردیم در آن جا به زحمت توانستیم او را بستری کنیم.

پدر امیر علی ادامه داد : بعد از بستری کردن امیر علی در اورژانس، با غیبت پزشک کشیک مواجه شدیم او با تاخیر و با حالت غیر عادی ساعت 2/5 شب به بیمارستان آمد.

احمدی افزود : پرستاران امیرعلی را به دلیل اسهال شدید پوشک کردند ما 12 ساعت سخت را در بیمارستان گذراندیم که در نهایت پسرم ساعت 10 صبح به دلیل یک سهل انگاری فوت کرد.

وی گفت : امیر علی به علت تزریق آمپول پتاسیم و رسیدگی نکردن کادر درمان ساعت 10 صبح در بیمارستان درگذشت ما بعد از فوت امیر علی حال روحی خوبی نداریم او تنها فرزند من و همسرم بود.


خبرداغ:اخطار ارشاد به عکس های بد حجاب متین ستوده سوژه شد + عکس

پدر امیرعلی احمدی در پایان گفتگو گفت : بعد از گذشت 2 سال هم اکنون پرونده پسر من باز است و به این پرونده رسیدگی نمی‌شود من خواستار مجازات عامل و عاملان مرگ پسرم هستم که متاسفانه تا کنون موفق نشدم.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه