کد خبر : 1057

زوجین ۲ فرزند ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات مسکن دریافت می کنند

«سید شمس الدین حسینی» عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ مجلس شورای اسلامی: در لایحه بودجه پرداخت  وام  برای زوجینی که ۲ فرزند داشته باشند، پرداخت ۲۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.​

بر اساس این تصمیم قرار است به ازای هر فرزند ۱۰۰ میلیون تومان و در مجموع ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات برای خرید مسکن در اختیار زوجین جوان قرار گیرد.

 


خبرداغ:نامزدیه 5 ساله علی انصاریان با آسیه اسدزاده لورفت + عکس

 

160 میلیون وام برای زوجین دارای یک فرزند

اگر زوجین فاقد فرزند باشند در این صورت هر کدام از زوجین جوان ۵۰ میلیون تومان و در مجموع ۱۰۰ میلیون تومان وام در نظر گرفته شده است و زوجین دارای یک فرزند باشد تا ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات مسکن دریافت می کنند.

در لایحه بودجه ۱۴۰۰ توجه به امور اجتماعی و معافیت های مالیاتی حقوق ودستمزدها مورد توجه جدی نمایندگان مجلس قرار گرفته تا آنهایی که حقوق کمتری دارند، مالیات کمتر و آنهایی که حقوق بیشتری دارند، مالیات بیشتری بپردازند.

 


خبرداغ:قتل عمدی والیبالیست 14 ساله در بیمارستان + فیلم


 

استفاده از منابع مالی بازار سرمایه

اگر ما به دنبال اصلاح ساختار بودجه دولت هستیم باید بتوانیم با منابع کمتری که در اختیار دولت است کارهای بزرگی را انجام دهیم و در این راستا باید از منابع مالی بازار سرمایه به خوبی باید استفاده کنیم.

نمونه استفاده از منابع مالی بازار سرمایه در ساخت پروژه های آزادراهی است که دریافت عوارض آزادراهی هنگام بهره برداری از آزادراه ، هرگونه سرمایه گذاری در این زمینه را بدون نگرانی به سرانجام می رساند

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه