کد خبر : 1064

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران و بسیجیان به واسطه حضور، جانفشانی و خدمت صادقانه ۴۲ ساله در صحنه‌های حساس انقلاب؛ اعتماد مردم ایران را جلب کرده‌است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران و بسیجیان به واسطه حضور، جانفشانی و خدمت صادقانه ۴۲ ساله در صحنه های حساس انقلاب؛ اعتماد مردم ایران را جلب کرده است.


خبرداغ:عکس های دیده نشده از آسیه اسدزاده نامزد سابق علی انصاریان + عکس


سردار علی فدوی روز چهارشنبه در پنجمین مرحله رزمایش کمک مومنانه سپاه حضرت سید الشهدا (ع) استان تهران اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توفیق ۴۲ سال خدمت و نوکری ملت بزرگ ایران را دارد که این اعتماد به سادگی به دست نیامده و ۴۰ هزار شهید پاسدار و یکصد هزار شهید بسیجی تقدیم انقلاب کرده است.

وی اظهار داشت: اعتماد مردم و خیران به سپاه پاسداران اعتمادی دلی است که این نهاد در سخت ترین شرایط و صحنه ها در خط مقدم دفاع از امنیت و انقلاب حاضر شده و جانفشانی کرده است.

این مسئول بابیان اینکه شیطان بزرگ و عوامل دست چندم آنها بدنبال ناامنی در کشور ما هستند، خاطرنشان کرد: دلداگان جمهوری اسلامی تا پای جان ایستاده اند تا امنیت مردم از بین نرود.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: از همان روزهای آغازین پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان با حمله نظامی بدنبال ایجاد ناامنی بودند که به برکت هشت سال دفاع مقدس و شهدا، در این ۳۰ ساله کسی جرات حمله نظامی به ایران را نداشته است.

فدوی با بیان اینکه خباثت های شیطان بزرگ همواره ادامه داشته است، تاکید کرد: درایت حکیمانه رهبر معظم انقلاب باعث شده است تا توطئه و خباثت های دشمنان نظام جمهوری اسلامی و جبهه باطل نتیجه عکس بدهد.

وی با توصیه به زوج های جوان بر فرزندآوری آنان تاکید کرد و افزود: شایسته است نوعروسان فرزندآوری را در برنامه قطعی خود قرار دهند زیرا در خطر قرار داریم.

این مسئول گفت: هم اکنون در حال حاضر انقلاب اسلامی در روزهای اوج خود قرار دارد و امروز به واسطه اقدامات مهم و اثرگذار انجام شده در رزمایش پنجمین مرحله کمک مومنانه به همت خیرین و نیکوکاران ۲۲۰ سری جهیزیه برای زوج هایی که ازدواجشان به دلیل نداشتن جهیزیه به تعویق افتاده توزیع شد.

سردار فدوی اظهار داشت: با توجه به نزدیکی به ماه اعیاد مذهبی و عید نوروز مراسم عقد و ازدواج این زوج گرانقدر در جوار حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی عمل پسندیده ای بود.

فدوی تأکید کرد: توزیع جهیزیه برای زوج های جوان و کم بضاعت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود و هیچ گاه متوقف نمی شود ...


خبرداغ:ماشین ساده پریناز ایزدیار در اینستاگرامش + عکس

پنجمین مرحله رزمایش کمک مومنانه سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران با اهدای ۲۲۰ سری جهیزیه برای نوعروسان و ۴۱ هزار بسته معیشتی عیدانه برای افراد آسیب دیده از کرونا با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، مسئولان و خانواده های معظم شهدا در کنار حرم مطهر امام راحل با برگزار شد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    انقدر سپاه صادقانه درخدمت مردم بوده که حتی برای خدمت سربازی نیروهای سالم بانفوذ پارتی دارراجداکرده وبه خدمت میگیردوهرانچه سرباز بیسواد مریض وبدون پارتی هست رانظام وظیفه بین ارتش و انتظامی تقسیم میکند مشت نمونه خروار هست ۰سردارعزیزمردم نون ندارندبخورندشب گرسنه سربربالین میگذارند بی کارند نصف ازدواج هامنجربه طلاق میشه ازسربی کاری فشار اقتصادی قانون کار۲۵۰۰حقوق را تعیین کرده چطور فرزند آوری راترویج دهیم تاکسی که سرکار میره بیکارچطورزندگی کنه مگرنمیبینید باخفتگیری گوشی واموال مردم را غارت میکنند چرا؟مگرشماکجازندگی میکنید که ازاحوال مردم خبرندارید یادنبال انتخابات و سیاست و قدرت امااگرمردم نباشند برکی میخواهید حکومت کنید خوب جمعیت به سرعت فشنگ کاهشی شده وبه جای تشکیل خانواده ازدواج موقت هم خانگی وازدواج سفید رونق گرفته این بودنتیجه انقلاب اسلامی و۴۰سال خدمت صادقانه ازخواب بیدار شوید ودل به موشک وقدرت نظامی نبندید که پشتیبان هردولتی مردمش هست نه قدرت نظامی

  • ناشناس

    توصیه فرزندآوری ربطی به سپاه ندارشماهابهتربه همان کارهای نظامی خودتان برسیدببنیدکارمملکت به کجارسیده که نیروی نظامی هم به فرزندآوری نوعروسان دستورصادرمی کنند....

  • ناشناس

    به شماچه ربطی داردکه نوعروسان صاحب فرزندشوندویانشودهمین مانده بودکه سپاه پاسداران درموردحامله شدن خانومهاهم اظهارنظرکندعجیب !?چه وضع این مملکت مسخره شده....

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه