کد خبر : 1086

محمود احمدی نژاد به همراه دو نوه اش به سادگی تمام در میدان ونک تهران دو نهال غرس کردند.

محموداحمدی‌نژاد (زادهٔ ۱۳۳۵ ) سیاستمدار ایرانی است .محموداحمدی نژاد از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۲ ششمین رئیس‌جمهور ایران بود.محمود احمدی نژاد دولت خود را « دولت مهرورزی » یا « دولت مهر » نامید.به تازگی نیز شوخی هایی بامحمود احمدی نژاد صورت گرفته است که باعث ایجاد شایعاتی شده است که در ادامه توضیحات بیشتری در این باره می دهیم.

 

خبرداغ:افشای آزار شیطانی و قتل زینب بی گناه در خانه مرد رمال + جزئیات

 

 

متن پیام تصویری محمود  احمدی‌نژاد  در  روز درختکاری  بدین شرح است:​

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیة و النصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یده

در فرهنگ ملت ایران، 15 اسفند، روز درختکاری است. مناسبت های سالانه و ماهانه ملت ایران، جزو زیباترین مناسبت ها و سنت های انسانی در طول تاریخ است. در هر فصل و ماهی، در هر تحول طبیعی و اجتماعی، ملت ایران سنت هایی دارد که از عمق فطرت انسانی و زندگی متعالی او در طبیعت نشات گرفته است.

امروز، روز درختکاری است. ما به این مناسبت، در خدمت فرزندان و نوه های عزیزم، یک درخت به نشانه خرمی و سبزی ایران عزیز، مردم عزیز ایران و همه بشریت کاشتیم.

این درخت سرو است. درخت سرو یک درخت کاملا ایرانی است که همیشه سبز است. زمستان و پاییز و بهار و تابستان ندارد، همیشه سبز است مانند فرهنگ ملت ایران و تک تک ایرانی های عزیز که اندیشه، اراده، گفتار، مطالبات و آرمانهایشان، همیشه آرمان های انسانی و سبز است.

به امید اینکه هر چه زودتر بهار انسانی از راه برسد و گل وجود هر انسان، که یک حقیقت انسانی است، شکوفا بشود و جامعه انسانی، سرشار از دوستی، صلح، و محبت شود.

تک تک ایرانی ها یک سرو هستند. تک تک ایرانی ها یک درخت تنومندی هستند که در دل کویر و در طوفان حوادث، پابرجا مانده اند، ایستاده اند، سایه گستراندند و وجود آنها از هیچ بحرانی به خطر نمی افتد و همه بحران ها را پشت سر خواهند گذاشت.

یک ملتی که همه وجودش، ثمر، بهره، سایه و آسایش برای دیگران است و تک تک اجزای وجودش، برای جامعه انسانی مفید است. ما به یاد تک تک ایرانی ها درخت کاشتیم، به یاد تک تک شهدایی که برای عزت ایران و عزت فرهنگ ملت ایران فداکاری کردند. به یاد تک تک کسانی که برای استقلال این سرزمین و استقرار عدالت و صلح و برادری در جهان، فداکاری کردند که ملت ما و همه ملت های جهان، موجودیت، آرامش و آینده خودشان را مدیون آنها هستند.

خبرداغ:ابراز علاقه دختر جوان به مهران مدیری در کنسرت جنجالی شد + فیلم

درختی کاشتیم که سایه آن بر سر نسل های آینده، گسترده خواهد شد و از برکات وجود درخت هایی که تک تک ملت ایران، با اندیشه، با خیرخواهی، با گفتار و مجاهدتشان در راه ارزش های انسانی می کارند، ان شاءالله ثمر خواهند داد و جهان را سرشار از عدالت و برادری خواهند کرد.

امیدواریم هر چه زودتر حضرت بهار(عج) که آرزوی تاریخی تک تک انسانها و همه مخلوقات عالم است، حجاب از چهره بردارند و دیدگان ما و دیدگان و دل های بشریت، با حقیقت و وجود نازنین بهار، بیش از گذشته آشنا شود و در رکاب بهار، برای شکوفایی همه انسانها حرکت کند، ان شاءالله.

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • شهروند

    آقای احمدی نژاد چه شده که اینقدر شعار انسانیت سر میدهی مگر دوران حکومتت یادت رفته

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه