کد خبر : 1097

یک پزشک گنابادی پس از تزریق واکسن روسی کرونا دچار خونریزی شد.

ماجرای خونریزی پزشک گنابادی بعد از تزریق  واکسن روسی کرونا  چیست؟​


خبرداغ:حرکت عجیب شاهرخ استخری در کنار دخترانش سوژه شد + فیلم

 وزارت بهداشت به خونریزی پزشک ایرانی پس از تزریق واکسن اسپوتنیک واکنش نشان داد.

کیانوش جهانپور، مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت گفت:یکی از همکاران پزشک ما در گناباد پس از تزریق واکسن روسی دچار علائم گوارشی و در پی آن نیز در مدفوع او ‌خون دیده شد.

به طور کلی هر واکسنی دارای عوارضی است و این موضوع بعید و دور از انتظار نیست؛ اما بروز علایم گوارشی پس از  تزریق واکسن ب  سیار نادر است، اما بعید نیست.

در حال حاضر بروز عوارض گوارشی در همکار پزشک در حال بررسی است و هنوز مشخص نیست که این عوارض مربوط به تزریق واکسن است یا نه.


خبرداغ:حرکت جنجالی پلیس با آهنگ ساسی مانکن جنجالی شد + فیلم

امروز اخباری مبنی بر خونریزی داخلی شدید پزشک ایرانی پس از تزریق واکسن اسپوتنیک در شهر گناباد، منتشر شده بود که حکایت از بستری شدن این پزشک در بیمارستان داشت.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    چرا اینطور شده تو رو خدا نجاتش بدهید چطور وا کسنی بود

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه