کد خبر : 1103

شهاب حسینی مجری برنامه اینترنتی همرفیق در جدیدترین قسمت این برنامه گفت که ممنوع‌التصویر شدنش در عرصه اجرای تلویزیونی باعث شد تا او به سمت بازیگری کشیده شود.

شهاب حسینی   زادهٔ ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ است.شهاب حسینی در تهران متولد شد.شهاب حسینی هنر پیشه سینما، تئاتر و تلویزیون است.شهاب حسینی مجری، کارگردان و گوینده ایرانی است.شهاب حسینی در سال ۱۳۸۷ با بازی در فیلم سوپر استار، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت نمود.


خبرداغ:آخرین قیمت حقوق کارگران در سال 1400 اعلام شد

شهاب حسینی گفت: ممنوع‌التصویر شدن من در عرصه اجرای تلویزیونی، رحمتی بود که باعث شد به سمت بازیگری کشیده شوم و اگر آن اتفاق نیفتاده بود الان یکی از مجری‌های با سابقه شبکه ۲ تلویزیون بودم.

به گزارش ایرنا، مجری برنامه اینترنتی همرفیق که در جدیدترین قسمت این برنامه مهمان پیمان و مهراب قاسم‌خانی بود به بیان خاطره‌ای از دوران اجرایش در صداوسیما پرداخت و اظهار داشت: روزگاری در سال ۷۷ برای تلویزیون برنامه اجرا می‌کردم. یک روز صبح حراست شبکه دو من را به داخل مجموعه راه نداد و اعلام کرد که واحد تامین نیروی انسانی گفته ما به این افراد نیازی نداریم.

شهاب حسینی افزود: آن روز من درخواست کردم که آقای مدیر را ببینم. به او گفتم من ۲ سال است دارم کار می‌کنم و شما نباید من را رها کنید. آقای مدیر پاسخ داد من دلیل قطع همکاری با شما را نمی‌دانم. این طوری تشخیص داده شده است.

این بازیگر و مجری با یادآوری تمایلش به بازیگری در دهه هفتاد گفت: از مدیر پرسیدم من شاید بخواهم بازی کنم. آیا من ممنوع التصویر هستم؟ مدیر هم پاسخ داد من اگر جای شما بودم بازی نمی‌کردم. چون این کار به پشتوانه و تاریخ اجرای شما لطمه می‌زند. من از مدیر پرسیدم شما من را اخراج کردید. آن وقت نگران رزومه من هم هستید؟

بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن و بازیگر فیلم جدایی نادر از سیمین با اشاره به جمله‌ای از شیخ ابوالحسن خرقانی توضیح داد: در مرقد ایشان نوشته شده هر که آمد نانش دهید و از ایمانش مپرسید. چه آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد. این مرام خیلی قشنگ است. چون ما تصمیم گیرنده وجود یا عدم وجود همدیگر نیستیم.

مهراب قاسم خانی، مهمان برنامه همرفیق که به گفته خودش هفت سال است اجازه همکاری با تلویزیون را ندارد با تایید سخنان شهاب حسینی گفت: در گذشته با وجود این که من و مدیران تلویزیون اختلاف سلیقه جدی داشتیم؛ ولی رابطه‌مان خیلی خوب بود. با مدیران در جلسات طولانی هم چانه می‌زدیم و بحث می‌کردیم. یک هدف مشترک وجود داشت که سر آن هدف به تعامل می‌رسیدیم. صحبت‌هایمان در این جهت بود که می‌خواهیم برنامه‌ای جذاب تولید کنیم.


خبرداغ:علت حال بد پزشک گنابادی بعد از تزریق واکسن روسی چه بود!؟

این فیلمنامه‌نویس افزود: در گذشته اتفاقی می‌افتاد که نفعش برای همه بود و اختلاف سلیقه تبدیل به دشمنی نمی‌شد. الان این طوری شده که می‌گویند، چون طبق سلیقه ما فکر نمی‌کنی نباش.

همرفیق یک برنامه ترکیبی و گفتگو محور با کارگردانی و اجرای شهاب حسینی و تهیه کنندگی حسن خدادادی است. در هر قسمت از این برنامه، هنرمندان و چهره‌های سرشناسی به عنوان مهمان حضور دارند. همرفیق هر هفته از وب سایت نماوا پخش می‌شود.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه