کد خبر : 1108

مادر علی انصاریان نسبت به خبر ازدواج این هنرمند جوان که مدتی است توسط خانومی منتشر شده واکنش نشان داد.

علی انصاریان  متولد ۱۴ تیر بود که در ۱۵ بهمن ۹۹ دار فانی را وداع گفت.علی انصاریان جز پیشکسوتان خوب فوتبال محسوب میشد علی انصاریان در حوزه بازیگری نیز فعالیت میکرد علی انصاریان جزو محبوب ترین سلبریتی های ایرانی محسوب میشد که متاسفانه کرونا جان او را گرفت.


خبرداغ:بروزترین قیمت خودرو در17 اسفند 99 + جدول


چندی پیش آسیه اسدزاده بازیگر تئاتر و تلویزیون در صفحه اینستاگرامش مدعی شد که با مرحوم علی انصاریان نامزد بوده است و متنی احساسی در این خصوص منتشر کرد. اما این رفتار خانوم بازیگر واکنش تند خانواده علی انصاریان را به دنبال داشت و آن ها این موضوع را قویا تکذیب کردند.

حال مادر علی انصاریان در واکنش به این حاشیه که برای فرزند مرحومش به وجود آمده واکنش نشان داده است. ننه علی در این خصوص گفت: چرا آخه این حرف ها رو می زنن؟ مگه اینا از خدا ترس ندارن؟ مگه پدر و مادر بالای سرشون نبوده؟! علی همه چیز زندگیش رو برای من تعریف می کرد. هرچی اتفاق می افتاد بهم می گفت. حالا هر روز یکی می گه من نامزدش بودم. علی کجا نامزد داشت؟! من و علی عاشق و معشوق بودیم باهم. مگه می شه علی نامزد داشته باشه و من ندونم. اینا از خدا نمی ‍ترسن دروغ می گن!

 

 

پیام اینستاگرامی آسیه اسدزاده برای علی انصاریان

 

عشق ابدی من ،تمام منی ، تا ابد تا همیشه...

به مو میرسه ولی... ولی این بار پاره شد

عشق  ابدی من ،تمام منی ، تا ابد تا همیشه...


خبرداغ:6 سال زندان برای معلم عربی متجاوز به دختر 9 ساله جنجالی شد!

تا امروز منم مثل تو  جسمم  رو زمین بود و روحم تو آسمون. احساس می کنم روحم دو نیم شد و نیمی از روحمو با خودت بردی برای همیشه.روزهای تاریک و مثل روزهای روشن باز هم با هم  تجربه  کردیم. پنج سال کنار هم عشق کردیم و تا آخرین لحظه  عمرم  تو  قلب  من  زندگی  خواهی کرد.آخرین بوسه، آخرین نگاه ،آخرین کلام ، آخرین صدا، آخرین خنده، آخرین پیام، آخرین دیدار ، آخرین انتظار و آخرین  خداحافظی  زمینی تو، در ذهن و  جسم  و  روح  و  روانم  خواهد ماند.  عشقم  تمام آرزوها و رویاهایی که تو این پنج سال با هم ساختیم در زمان و مکان دیگری محقق خواهد شد ،فقط باید کمی صبر کنی تا منم آسمانی بشم.زندگی که  علی  توش نفس نکشه رو نمی خوام. از ته قلبم از خدا می خوام منو به تنها آرزوم برسونه تا دوباره کنارت باشم. به قول خودت (یکی یه دونم )ممنونم که  لحظه  های سخت کنارم بودی و منو تنها نذاشتی.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه