کد خبر : 1111

شقایق فراهانی مصاحبه ای انجام داد که همه آن را به بهاره رهنما نسبت دادند.

شقایق فراهانی  زاده ۲ مرداد ۱۳۵۱ است. شقایق فراهانی در تهران متولد شده است. شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، و خواهر بزرگتر گلشیفته فراهانی،  شقایق فراهانی  از بازیگران سینما و تلویزیون ایران و آذرخش فراهانی سرپرست، نوازنده، ترانه‌سرا و خواننده گروه موسیقی «کوچ‌نشین» است.

 


خبرداغ:ماجرای حواشی و افشاگری علیه فرهاد مجیدی در اسقلال

 

شقایق فراهانی دختر بهزاد فراهانی با سخنانی به بهاره رهنما حمله کرد و گفت فقط ادای آدمای خوب رو درمیاری.

 

 

 


خبرداغ:6 سال زندان برای معلم عربی متجاوز به دختر 9 ساله جنجالی شد!

 

بدنیست در رابطه با شقایق فراهانی بیشتربدانید:

​شقایق فراهانی  فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، و خواهر بزرگتر گلشیفته فراهانی، از بازیگران سینما و تلویزیون ایران و آذرخش فراهانی سرپرست، نوازنده، ترانه‌سرا و خواننده گروه موسیقی «کوچ‌نشین» است.

 

او در طول مدت بازیگری‌اش پرکار بوده‌است و منتقدین بازی وی را در فیلم چتری برای دو نفر ستوده‌اند. این بازیگر نقش‌هایش در فیلم‌های چتری برای دو نفر، پروانه‌ای در باد و سریال کلاه پهلوی را ماندگار می‌داند.

 

شقایق فراهانی  از کودکی در کنار پدر و مادرش در تئاتر بازی می‌کرد. او با حضور در فیلم لیلا به سینما آمد. در بزرگسالی با بازی در فیلم پروانه در سطح بین‌المللی توانست موفق شود.

 

شقایق فراهانی  چندین سال قبل ازدواج کرده بود اما این ازدواج او منجر به جدایی و طلاق از همسر سابقش شد. او یک پسر به نام سام از این ازدواج دارد که با خودش زندگی میکند

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    افرین شقایق جان گل گفتی

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه