کد خبر : 1133

عکس جدید پدرام کریمی به همراه همسرش

پدرام کریمی متولد ۲۹ تیر ۱۳۵۹ در تهران می باشد و در رشته تحصیلی ادبیات نمایشی تحصیل کرده است. پدرام کریمی مجری تلویزیون ,گوینده و نویسنده سینما می باشد. پدرام کریمی سر صحنه فیلمبرداری برنامه خنده بازار با همسرش یاسمن شاه حسینی از طراحان گریم کشورمان آشنا شد و این آشنایی به ازدواج ختم شد و ثمره ازدواج پدرام کریمی و همسرش یک پسر به نام آیین است.

 


خبرداغ:ماجرای تعرض به بازیگر پرحاشیه این روزها سوژه شد! + عکس

 

 

34e857ec-f986-4f24-b4ee-84fa37a0bbdc

 

 

ماجرای عاشق شدن پدرام کریمی

چهار سال پیش عاشق شدم. در ضبط سریال دارا و ندار بودیم، همسرم که به همراه یکی از دوستانش آمده بود، دیدم. بعد از آن ملاقات بعد از گذشت دو سال مجددا در برنامه خنده بازار همدیگر را دیدیم که ایشان به عنوان گریمور حضور داشتند که این آشنایی منجر به ازدواج شد.

وی ادامه داد:خدا را شکر زندگی خوبی داریم. در زمینه اشتغال خانم ها من اعتقادی به این موضوع ندارم. چرا که یک زن خانه دار کار مهمی انجام می دهد و البته خانم هایی که بیرون از خانه کار می کنند، بیشتر شکسته می شوند. در بخش دیگر برنامه مدیری درباره میزان مهریه همسر پدرام کریمی سوال کرد و او پاسخ داد:مهریه همسرم یک سکه است البته ما اصرار کردیم چهارده سکه باشد که قبول نکردند و ما هم سفر حج را اضافه کردیم.

 


خبرداغ:علی دایی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد! + فیلم جنجالی

 

مهریه همسرم یک سکه است.

وی با اکثر مجریان که امروز در تلویزیون ازجمله وحید جلیلوند، نیما کرمی، رضا امیراحمدی و رضا رشیدپور هم دوره بوده است. 

کریمی پیرامون نویسندگی اظهار داشت:تحصیلات من ادبیات نمایشی است و همیشه دغدغه نویسندگی داشتم البته همیشه می گویم که اجرا در تلویزیون یک توفیق اجباری بوده است که بتوانم نویسندگی را ادامه دهم. در رادیو هم نویسنده بودم تا اینکه با نویسندگی سریال «دارا و ندار» و «معراجی» شروع کردم.

این مجری تلویزیون در خصوص حضور خود برای اجرا بیان کرد:در رادیو به عنوان مجری- بازیگر فعالیت می کردم اما در شبکه یک و چهار به عنوان کارشناس هنری حضور داشتم و به مرور اجرا هم پیشنهاد شد. البته درآمد اصلی من از طریق اجرا است.

کریمی در پاسخ در خصوص درآمد نویسندگی گفت:این روزها درآمد نویسندگی خوب شده است. در ادامه برنامه، مدیری گفت:برای نویسندگی چقدر دریافت می کنی و کریمی پاسخ داد:در زمینه تله فیلم، سریال و فیلم متفاوت است.سریال ها برای هر قسمت از 5 تومن شروع می شود.سینمایی نیز از 50 تومان که من تا 200 تومان هم من شنیده ام؛ البته به کار طنز و سابقه نویسنده هم بستگی دارد. در ادامه گفتگو پدرام کریمی از نظر مقایسه دو شغلی که دارد خود را نویسنده بهتری نسبت به اجرا دانستند.

 

آدم تنوع طلبی هستم

من روحیه ای دارم که زود خسته می شوم، زود حوصله ام سر می رود آدم تنوع طلبی هستم بعید نیست 10 سال دیگر بازی کنم ودیگر مجری نباشم، مشخص نیست

 

از شاگرد تنبلی تا درس خواندن

من تا راهنمایی شاگرد تنبل بودم

دبیرستان که رفتم سال اول درسم خوب بود بعد که هدفم مشخص شد که می خواهم هنر بخوانم، آن موقع دیگر درس می خواندم یک سال زودتر دانشگاه قبول شدم و مرخصی گرفتم و وقتی دبیرستان را تمام کردم دانشگاه ثبت نام کردم.

 


خبرداغ:لمس بدن زن محجبه توسط مامور بازرسی جنجالی شد +فیلم لورفته

 

کار دلی می کنم

من از این شاخه به اون شاخه زیاد پریدم نمایشگاه کاریکاتور هم داشتم، من تصویر گری کتاب کودک هم انجام دادم، کاریکاتور و نقاشی را بیشتر برای خودم انجام می دهم اما طراحی روی جلد بعضی نشریات را انجام داد

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه