کد خبر : 1147

فروغ عباسی در سن 26 سالگی از تیم ملی اسکی ایران خداحافظی کرد

فروغ عباسی ملی پوش اسکی ایران روز گذشته با انتشار پستی در صفحه شخصی ایسنتاگرامی اش، برای همیشه  از تیم ملی اسکی خداحافظی کرد.

خبرداغ:عشوه های عجیب صبا راد با موزیک ترکیه ای سوژه شد! + فیلم

فروغ عباسی ملی پوش اسکی ایران در این پست مدعی شد تنها با پرداخت مبلغ 3 میلیون و 500 هزار تومان قادر به تمرین کردن در پیست اسکی بود!

فروغ عباسی در این پست نوشت:

نمی دانم جنس طلا و نقره‌ مدال هایم واقعیست و وزنشان چند گرم است، چون تا به امروز تنها ارزش معنوی شان برایم مهم بود؛ اما امروز که برای تمرینات تیم ملی باید روزانه چندصد هزار تومان بلیط پیست و ایاب ذهاب بپردازم (آن هم از جیب خود و به حساب شخصی) امروز که برای تجهیزات امانی اسکی تیم ملی کشورم باید چک به فدراسیون ارائه دهم، امروز که پس از دو دوره حضور در المپیک نه تنها برای حضورم در تیم ملی اشتیاقی ندارند بلکه برای تهیه هزینه‌ هایش و بقا در تیم و افتخار آفرینی باید دست و پا بزنم؛ شاید ارزش و عیار این مدال ها برایم مهم باشد!

من، فروغ عباسی، متولد شیرازِ ایران، ورزشکارِ ورزشکارِ ورزشکار، پس از سال‌ ها تمرین و افتخار آفرینی در بالاترین سطح، آن هم برای کشورم، احساس ترس می‌ کنم. ترس از اینکه اکنون که توانایی دارم و ابزار افتخار آفرینی شان هستم، این سختی‌ ها را می‌ کشم، وای به حال فردایی که ابزارشان نباشم.

پس با کمال ناراحتی در سن ۲۶ سالگی تلاش بی وقفه خود در زمینه اسکی حرفه ای را خاتمه می دهم و از تیم ملی خداحافظی خود را اعلام می کنم، اما همچنان در ورزش به کار خود ادامه می دهم، باشد که برای افتخار آفرینی در ورودی هیچ مجموعه ورزشی گردن کج نکنم.

به گفته اطرافیان شاید اگر شهر زادگاهم یا نام خانوادگی ام چیز دیگری بود، شرایط برایم متفاوت بود، و نه تنها پشت درهای بسته پیست های اسکی ساعت ها معطل نمی ماندم، بلکه افتخاراتم برای ثانیه ای در رسانه های کشورم منتشر می شد، اما شرمنده که از تغییر آنها معذورم.

فروغ عباسی

ملی پوش اسکی بانوان ایران

تاریخ 17/12/1399

 

خبرداغ:تعرض وحشیانه به دختر 18 ساله در پارتی شبانه فاش شد+ جزئیات

 

 

خبرداغ:رابطه سحر دولتشاهی و همایون شجریان در اینستاگرام علنی شد + عکس

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه