کد خبر : 1151

سردار رحیمی درباره ماجرای تیراندازی در منطقه غرب تهران و مصدومیت یک خانم در این حادثه، توضیحاتی داد.

سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح رعد که صبح امروز در ستاد فرماندهی تهران بزرگ برگزار شد در و اکنش به تیراندازی در منطقه غرب تهران و مصدومیت یک خانم، اظهار کرد: ماجرای تیراندازی در سردار جنگل در واقع به این صورت بود که همکاران ما در کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به یک موردی برخورد می‌کنند و متوجه می‌شوند که خودرو سرقتی است.


خبرداغ:ایران خودرو فروش فوری را به پنلش اضافه کرد + عکس


سردار رحیمی ادامه داد: ماموران پس از بررسی پلاک خودرو و سرقتی بودن آن اقدام به تعقیب و گریز با سرنشینان خودرو کرده و مسیر طولانی‌ای را دنبال این خودروی سرقتی و سارقان داخل آن می‌روند.

وی افزود: در ادامه تعقیب و گریز از سوی دو طرف تیراندازی صورت می‌گیرد و در یک نقطه‌ای نیز یک خانم جوانی حضور داشته که با اصابت گلوله مجروح می‌شود همکاران ما بلافاصله پس از مجروح شدن این خانم دست از تعقیب و گریز سارقان برداشته و به وضعیت این خانم جوان رسیدگی می‌کنند.

سردار رحیمی گفت: سریعا این خانم به بیمارستان منتقل می‌شود و در حال حاضر شرایط مساعدی دارد و مرتبا از سوی ما وضعیت این خانم مورد بررسی قرار می‌گیرد. خانواده این زن نیز از همراهی و همکاری پلیس تشکر لازم را داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر ما همچنان به دنبال شناسایی سارقان هستیم و در این زمینه اقدامات لازم را انجا م می‌دهیم و در این زمینه اطلاعات خوبی به دست آورده‌ایم.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه