کد خبر : 1152

مرد جوان که در کار خرید وسایل سرقتی بود دزد مهدکودک را لو داد.

مرد جوان که وسایل سرقتی از یک  مهدکودک  را خریداری کرده بود  سارقان  حرفه ای را لو داد.

​سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت: 7 دی ماه پرونده ای از کلانتری 126 تهرانپارس به همراه یک نفر متهم بعنوان خریدار اموال مسروقه به اسم پویان به پایگاه چهارم پلیس آگاهی احاله گردید.

 


خبرداغ:ایران خودرو فروش فوری را به پنلش اضافه کرد + عکس

 

مالخر جوان دست به  افشاگری  زد

وی عنوان کرد : محتویات پرونده حاکی از آن بود شاکی که مالک یک مهد کودک است با مراجعه به شعبه 9 دادیاری دادسرای ناحیه 15 تهران در شکایتی اعلام داشته از مهد کودک وی واقع در تهرانپارس اموالی شامل کیس ومانیتور،بخاری برقی،تلفن ، ظروف آشپزخانه و........به ارزش 150 میلیون تومان به سرقت رفته و در بررسی انجام شده تعدادی از اموال خود را در مغازه ضایعاتی پویان مشاهده کرده که توسط کلانتری کشف و ضبط شده است .

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی ابراز داشت : از متهم پیرامون موضوع تحقیق که منکر هرگونه بزه ارتکابی شده و اعلام کرد : اموال مربوط به خودم می است که در حین رسیدگی به پرونده شکایتی دیگر مبنی بر  سرقت  اموالی شامل باطری ، سه عدد جک ، ابزار آلات که از یک کامیون به سرقت رفته بود به پایگاه واصل گردید که کارآگاهان در تحقیقات از محل متوجه شدند اموال شاکی پرونده جدید نیز در مغازه پویان می باشد .

این مقام انتظامی تصریح کرد : با سرنخ های جدید مجدداً از متهم تحقیق در نهایت لب به اعتراف گشود و بیان داشت: جک ها و اموال دیگر را از شخصی به نام مراد خریداری کرده ام و حاضر به معرفی وی می باشم . با اخذ دستور از دادیار مربوطه با هدایت پویان و انجام تحقیقات نامحسوس محل زندگی مراد شناسایی و 13 دی ماه در یک عملیات ضربتی در منزل خود دستگیر می گردد.

 

بازداشت سارق  مهدکودک  در تهران

سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی افزود : پس از انتقال مراد به پایگاه چهارم اظهار داشت: بعلت تنگدستی اقدام به سرقت کرده و اموال را به پویان به مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان به فروش رسانیده . درتحقیات تکمیلی از پویان نامبرده به خرید اموال مسروقه  مهد کودک  موصوف اعتراف و اظهار داشت : اموال را از شخصی به نام حامد به مبلغ 5 میلیون تومان خریداری کرده ام و حاضر به عودت اموال هستم.


خبرداغ:ویدئو جلف کتایون ریاحی با لباس شب جنجالی شد! + فیلم لورفته

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان گفت : کارآگاهان در ادامه پی جویی با تلاش بی وقفه موفق می شوند محل سکونت حامد را نیز شناسایی کرده و وی را در عملیاتی غافلگیرانه 18دی ماه دستگیر نمایند ، متهم در تحقیقات مقدماتی با توجه به اعتراف پویان چاره ای جز اعتراف نداشته و اظهار کرد : با تخریب قفل مهد کودک اقدام به  سرقت  کرده و اموال را به پویان به فروش رساندم ، حسب دستور مقام محترم قضایی محل سکونت متهم سعید کاشی مورد بازرسی قرار گرفت و تعدادی اموال مالباخته شامل :گوشی تلفن ،7عدد دوربین مدار بسته ، دی وی آر کشف و به شاکیه مسترد گردید؛ در نهایت متهمان برای سیر مراحل قضایی روانه دادسرا شدند .

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه