کد خبر : 1156

دختر آزار دیده در دادگاه از مصیبتی که بهش وارد شده را بیان کرد که در فیلم مشاهده می‌کنید.

دختر آزار دیده گریه کنان در  دادگاه  گفت : من هیچ وقت فهمی از پدر نداشتم و چه کسی جواب این مصیبتی که به من وارد شده است را می‌دهد.

 

خبرداغ:زمان بازگشت میلاد حاتمی به ایران مشخص شد! + جزئیات

 

​ غضنفرى عنوان کرد: دختران زیر ١٨ سال را به مردانى که سن آن‌ها ٣٥ تا ٤٠ سال بود مى‌دادند. باید در نشست هاى روزانه و غسل هفتگى به تفکرات خود پاسخ مى دادیم.

 

دستور غیراخلاقی  مسعود رجوی  در سال 68 چه بود ؟

وى گفت: سال ٦٨ تمامى زنان با دستور مستقیم مسعود رجوى از همسران خود جدا شدند و بچه‌هاى آن ها را نیز از آن ها جدا کردند.

غضنفرى عنوان کرد: رجوى رواج نسل کشی انجام داد از این بابت از دادگاه هاى بین‌المللى خواهان صدور حکم هستم و از این دادگاه بابت این فرصت تشکر مى‌کنم.

در ادامه جلسه دادگاه، کمندعلى عزیزى یکى دیگر از خواهان پرونده بیان کرد: سال ٦٦ در منطقه عملیاتى به عنوان سرباز وظیفه بودم و در درگیرى شدید با منافقین اسیر شدیم و به اسارت درآمدم و ١٧ سال در اردوگاه اشرف بودم.

خبرداغ:تیراندازی در غرب تهران زن جوان را قربانی کرد!

وى گفت: بعد از آن به من گفتند همه اعضاى خانواده من مرده‌اند اما متوجه شدم زنده‌اند. ما فرار کردیم و به ایران آمدیم. به ما مى‌گفتند که به ایران بروید اعدام مى‌شوید اما این طور نبود.

عزیزى اظهار کرد: در سلیمانیه فردى که مى‌خواست فرار کند را به ماشین بستند و روى زمین کشیدند. در کرکوک افرادى که نمى‌خواستند جذب سازمان شوند را در آبجوش مى‌انداختند و از من نیز مى‌خواستند خواهرم را که به آن‌ها فحش داده بود بزنم اما چون این کار را نکردم یک هفته زندان بودم و کتک خوردم 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه