کد خبر : 1167

میلاد حاتمی دیروز دستگیر شد که ویدئویی از لحظه دستگیری او را مشاهده می کنید.

میلاد حاتمی  شاخ مجازی که مدت هاست به یکی از چهره‌های شناخته شده در فضای اینستاگرام بدل شده، این روز‌ها در کانون حاشیه قرار داد. البته در این خبرسازی‌ها میلاد حاتمی تنها نیست، همسر میلاد حاتمی نیز یک شاخ اینستاگرامی است در کناره چره‌های همچون محسن افشانی بازیگر پیشین سینما و تلویزیون که درگیر جنجال‌های زیادی است نیز او را یاری می‌کنند.میلاد حاتمی و همسرش دختری به نام طلا دارند.

 

خبرداغ:علت اصلی پیدا نکردن پارتنر مناسب در رابطه چیست؟

 

میلاد حاتمی تاسیس کننده چندین سایت قمار دیروز دستگیر شد و فیلمی از لحظه دستگیری او توسط پلیس  را مشاهده می کنید.

 

 

خبرداغ:شهرهای ورود ممنوع در ایام عید مشخص شدند

 

البته هنوز به طور قطع مشخص نیست که این فیلم میلاد حاتمی است

 

میلاد حاتمی  در استانبول بازداشت شد + جزئیات

میلاد حاتمی که در استانبول تحت تعقیب پلیس ترکیه بود بازداشت شد.

،میلاد حاتمی از گردانندگان سایت های شرط‌بندی که تحت تعقیب پلیس  ترکیه  قرار گرفته بود و مردم ترکیه از او عصبانی بودند بازداشت شد.

میلاد حاتمی  یکی از گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایتهای قمار و شرط‌بندی که از محل درآمد این سایتها ارتزاق می‌کند، توسط پلیس استانبول تحت تعقیب قرار گرفته بود که صبح امروز دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار رکنا، "میلاد حاتمی"؛ یکی از گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایتهای قمار و شرط‌بندی به شمار می‌آید و چندین سال است از این طریق پولهای زیادی را کسب کرده و کلاهبرداری زیادی در این رابطه انجام داده، وی که از تمام روشهای غیراخلاقی برای تبلیغ استفاده می‌کند، توسط پلیس استانبول تحت تعقیب قرار گرفته بود.

میلاد حاتمی  که از محل راه‌اندازی سایتهای قمار، ارتزاق می‌کند، در روزهای گذشته ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن، داخل خودروی پلیس استانبول در حال بازی با آژیر خودروی پلیس دیده می‌شد، این ویدئو موجب خشم مردم ترکیه در شبکه‌های اجتماعی شده است.

مدتی پیش نیز تصاویری توسط میلاد حاتمی منتشر شد که نشان می‌داد یکی از بازیگران ایرانی را ربوده و با تهیه ویدئو از این بازیگر می‌خواست از او عذرخواهی کند که البته تصاویر منتشر شده از پشت‌صحنه این فیلم نشان داد این اقدام نیز به احتمال زیاد به نوعی صوری و برای افزایش بیشتر فالوور بوده است.

فیلم  میلاد حاتمی  که سوار بر خودروی پلیس ترکیه در روزهای قرنطینه در کرونا در شهر پرسه می زد با واکنش های زیادی از مردم ترکیه روبرو شده بود تحت تعقیب پلیس ترکیه قرار گرفت و میلاد حاتمی ظهر امروز در ترکیه دستگیر شد

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه