کد خبر : 1171

ساسی مانکن موزیک ویدئو مستعجنی را منتشر کرد و همین موضوع سبب پیگیری پلیس ایران در مورد او شد.

ساسان حیدری یافته  (زادهٔ ۲۷ آبان ۱۳۶۷ در اهواز) است. ساسان حیدری  با نام هنری   ساسی مانکن   خوانندهٔ پاپ شد. ساسی مانکن در میانهٔ دههٔ هشتاد به همراه همشهری‌اش حسین مخته به شهرت رسید و تا چند سال یعنی زمان پخش آهنگ «گوشواره» به همکاری با او ادامه داد.ساسی مانکن پس از جدایی از حسین مخته بیشتر آهنگ‌هایش را انفرادی خوانده و تنظیم آن‌ها را عمدتاً به امیرمسعود و اخیراً به امیر ارشیا سپرده‌است.ساسی مانکن مدتی پیش ازدواج کرده است.


خبرداغ:فیلم ضرب و شتم پلیس با میلاد حاتمی لحظه دستگیری + فیلم

ساسی مانکن به تازگی موزیک ویدئویی با الکسیس تگزاس (بازیگر نقش های پورن) منتشر کرد که این ویدئو حواشی و واکنش منفی بسیاری داشت. در ادامه تصمیم ارشاد در مورد این خواننده مستهجن را بخوانید:

همدستان خواننده آهنگ سمیه در تهران  بازداشت  شدند.​ دادسرای ارشاد  تهران  ضمن اعلام برخورد با گروه سازنده موزیک‌ویدئوهای  مستهجن  مرتبط با خواننده خارج‌نشین، از اقدام قانونی برای پیگرد قضائی این خواننده توسط مراجع بین‌المللی خبر داد.

دادسرای ارشاد تهران اعلام کرد: در پی وصول گزارش‌های متعدد مبنی بر اظهار نگرانی گسترده مردم درباره انتشار ویدئویی سخیف و هنجارشکن از سوی یک خواننده خارج‌نشین، این مرجع قضائی متعهد می‌شود در صورت انتشار موزیک ویدئوی کامل ساسان حیدری ملقب به ساسی، ضمن اقدام قانونی برای پیگرد قضائی نامبرده در مراجع بین‌المللی، برخورد با همکاران، کمک‌کنندگان و ارسال‌کنندگان دابسمش به این فرد در داخل کشور نیز به اتهام تشویش اذهان عمومی، کمک به اشاعه فحشا، تزویج بی بندوباری و کمک به در معرض آسیب قرار دادن کودکان و نوجوانان، در دستور کار قرار گیرد.


خبرداغ:ارائه خدمات قسطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی قطعی شد + جزئیات

دادسرای ارشاد به مردم شریف و نگران ایران، اطمینان خاطر می‌دهد بنا بر رسالت قانونی خود در صیانت از آرامش روانی و امنیت اخلاقی آنها از هیچ اقدام و تلاشی فروگذار نکند.

این اطلاعیه همچنین از برخورد با باند سازنده موزیک ویدئوهای مستهجن و نزدیک به سایت‌های قمار و شرط‌بندی ساسی خبر داده است

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    اعدامش کنید حرامزاده نامشروع را

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه