کد خبر : 1173

پسر 26 ساله متهم به تجاوز ، بعد از شش ماه فرار از دست قانون به دام پلیس گرفتار شد.

پسر 26 ساله متهم به  تجاوز  ، بعد از شش ماه فرار از دست قانون به دام پلیس گرفتار شد.

شش ماه قبل رسیدگی به پرونده مرد متجاوزی به نام حمید با شکایت دختر جوانی به نام نیلوفر در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

 


حمید من را دزدید و در خانه دوستش به من تجاوز کرد

نیلوفر 19 ساله در طرح شکایت خود به ماموران پلیس گفت:«در حال عبور از خیابان شوش بودم که یک پسر دنبال من راه افتاد و می خواست به من شماره بدهد.به من اصرار می کرد که من هم شماره ام را به او بدهم.من به او اعتنا نمی کردم تا اینکه کمی جلوتر سر یک کوچه خلوت رسیدیم و آن پسر من را به زور داخل کوچه کشاند و بعد با تهدید چاقو سوار ماشین شدم.بعد هم از کوچه پس کوچه من را به یک خانه برد.در آن خانه باز هم با چاقو من را تهدید کرد و به من تجاوز کرد.»

با شکایت دختر جوان خانه ای که او در آن مورد  تجاوز جنسی  قرار گرفته بود شناسایی شده و مرد صاحبخانه دستگیر شد.وی ادعا کرد مردی به نام حمید این دختر را به آن خانه برده بوده و ردیابی حمید که متواری بود در حالی آغاز شد که مرد صاحب خانه راهی زندان شد.

 

حمید بندری را در خواب غافلگیر و بازداشت کردند

روز گذشته حمید برای تحقیقات اولیه پرونده در حالی به شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران آورده شد که ماموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران وی را در یک اقدام ضربتی در خواب دستگیر کرده بودند.


خبرداغ:

متهم حاضر در پرونده شش ماه تحت تعقیب بود.او در برخورد با ماموران پلیس اقدام به فرار کرده و با ماموران درگیر شده بود اما بالاخره دستگیر شد.هم جرم او که قبلا دستگیر شده بود ادعا کرده بود وی با پرداخت وجه نقد به او،خانه را چند ساعتی برای اعمال شیطانی خود اجاره کرده بود.احتمال می رود صاحب خانه به جز این فرد خانه را به افراد خلافکار دیگری هم اجاره داده باشد و تحقیقات ادامه دارد.

صاحب خانه ادعا کرده بود که حمید به جز نیلوفر چند دختر دیگر را هم به آن خانه برده بوده است.به همین جهت تحقیقات برای پیدا شدن زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.

در این جلسه تحقیقات مقدماتی،متهم در جایگاه دفاع قرار گرفت و گفت:«قبول دارم که یک بار به نیلوفر تجاوز کردم اما باور کنید فقط همین یک بار بود.»

سپس قاضی متهم را با قرار وثیقه 5 میلیارد تومانی راهی زندان کرد.متهم زمانی که راهی زندان شد به شدت گریه و التماس می کرد.

 

گفتگو با متهم به تجاوز

چند سال داری؟

فکر کنم 22 سال!

یعنی سن دقیق خودت را نمی دانی؟!

نه من سواد ندارم.فکر کنم متولد 72 هستم.

در مورد اتهامت توضیح بده.

مدتی قبل با دختری به نام نیلوفر دوست شده بودم.او را از قبل می شناختم بچه محل ما بود و یک هفته بعد از دوستی مان این اتفاق افتاد.

اما آن دختر ادعا کرده تو را نمی شناخته و به زور مچ دستش را کشیدی و به کوچه خلوت بردی!

من این حرف را قبول ندارم.

موقع دستگیری با پلیس درگیر شدی؟


خبرداغ:سلاخی سگ بی گناه در برف + فیلم 18+

نه من درگیر نشدم.خواب بودم که یکدفعه ماموران سراغم آمدند.غافلگیر شدم.

می توانی وثیقه پنج میلیاردی را تامین کنی؟

خانواده من یک صدم این پول را،تا به حال به خواب خود ندیده اند

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    اعدامش کنید نامرد بیشرف رو

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه