کد خبر : 1199

احمدی نژاد یکی از چهره های پرحاشیه سیاست در رابطه با افزایش یارانه ها گفته است که یارانه ها براساس قیمت هایامروزی باید 2.5 میلیون باشد.

محمود  احمدی نژاد  اگرچه در سال های اخیر تبدیل به چهره ای جنجالی شده است اما به نظر می رسد او این روزها خطوط قرمز را با سرعتی چند برابر می شکند، آنقدر که حتی یاران غار او همچون عبدالرضا داوری هم از اطرافش پراکنده شده و در مقابلش قرار گرفته اند.


خبرداغ:رها کردن نوزاد چند روزه در خیابان توسط مادرش اشک همه را درآورد! + فیلم


​  احمدی نژاد در ادامه اظهاراتش به بحث هدفمندی  یارانه  ها اشاره کرده و مبلغی را برای پرداخت یارانه مطرح کرده است.

محمود احمدی نژاد رییس جمهوری پیشین مدعی شده است که "اگر هدفمندی یارانه‌ ها 100 درصد اجرا می‌شد با قیمت‌های امروز 2.5 میلیون تومان در ماه به هر ایرانی می‌رسید."

آنگونه که رسانه های نزدیک به رئیس جمهور سابق گزارش داده اند، او همچنین با اشاره به ارزش یارانه نقدی ۴۵ هزار تومانی در زمان ریاست جمهوری خود گفت بر این مبنا باید امروز ۴۰ دلار یارانه پرداخت می‌شد.


خبرداغ:حضور جنجالی هومن سیدی و همسر اولش در برنامه احسان علیخانی + فیلم


او تاکید کرده است: ثروت طبیعی مال همه مردم است و اگر این ثروت به صورت مساوی بین مردم تقسیم شود تمام استعدادها فعال می‌شود. ما می‌خواستیم هدفمندی را کامل اجرا کنیم، اما در آن زمان به ما اجازه ندادند. تازه همین را هم با ضرب و زور اجرا کردیم. فقط ۲۰ درصد اجازه دادند تا این امر اجرایی شود.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    لابد برنج را میکنه کیلیویی ۳ میلیون ... همه دروغگوووو
    یارانه ش بدا خودش... شما جیب مارو نزن یارانه پیش کش....

  • ناشناس

    درانتخابات شرکت نمی کنیم. ....

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه