کد خبر : 1223

ماجرای آشنایی امین حیایی و نیلوفر خوش خلق را بخوانید.

امین حیایی  بازیگر سینما و تلوزیون است .  امین حیایی  در فیلم های متعددی ایفای نقش کرده است امین حیایی  در برنامه عصرجدید نیز به عنوان داور حضور دارد.امین حیایی دوبار ازدواج کرده و یک پسر به نام دارا حیایی دارد.

 


خبرداغ:کمپین جدید ساسی مانکن در اینستاگرام غوغا کرد + جزئیات

 

در این بخش ماجرای آشنایی امین حیایی و نیلوفر خوش خلق همسر دوم او و بخشی از زندگی خصی آنها را بخوانید:

 

21033e86-1e42-419a-b2bb-8c97c08fb664

 

ازدواج امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

ازدواج امین حیایی و نیلوفر خوش خلق , دو هنرمند که با وجود تمام جنب و جوشی که دارند، وقت رفتن به سینما را پیدا نمی کنند! آن دوبا خانواده هایشان ارتباط زیادی دارند و ترجیح می دهند زندگی آرام و دور از حاشیه ای داشته باشند.

 


خبرداغ:در سال 1400 قیمت مسکن متری چقدر اعلام شد؟

 

امین؛ صبور و صمیمی

زمان کودکی با دوستان در محله شان سیاه بازی راه می انداخت و در مدرسه هم پانتومیم اجرا می کرد. طی اجرای این پانتومیم ها در زمان خدمت سربازی بود که برای نخستین بار دیده شد و از او برای گروه تئاتر نیروی هوایی دعوت کردند. او متولد ۱۹ خرداد ۱۳۴۹ در بیمارستان شهدای تجریش و فرزند بزرگ خانواده است. برادر کوچک ترین امید نام دارد که در زمینه موسیقی فعالیت می کند. امین حیایی خوش مشرب و خوش محضر است و شوخ طبعی معتدلی در رفتارش دیده می شود. خودش تاکید دارد دنبال پول نیست و نقش ها را به این خاطر انتخاب نمی کند؛ پس باید بگوییم او عاشق بازیگری است و پرکاری اش گواه همین احساس!/ازدواج امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

 

می گوید از همان بچگی عاشق پیشه بوده و تا زمان ازدواجش زیاد عاشق می شده! هرچند او در سنین پایین علاقه مند به دانستنی ها و فیلم های کمیک بوده و عشقی هم به سینما نداشته است، ولی اولین باری که به تنهایی به سینما رفت، ۹ سال بیشتر نداشت. آن زمان در تجریش زندگی می کردند و او بعد از مدرسه به سینما آستارا رفته که مطمئنا تجربه جالبی برایش بوده است. /ازدواج امین حیایی و نیلوفر خوش خلق شاید هرگز فکر نمی کرد روزی مردم برای دیدن نقش آفرینی های او بلیت سینما تهیه کنند! امین ۹ ساله شلوغی های زمان انقلاب را از پنجره خانه شان که در بالاترین طبقه یک آپارتمان بوده، تماشا می کرده و بیشتر سال های کودکی تا جوانی اش را در تجریش و قیطریه گذرانده.

 

در سال هفتاد در نمایشی برای کودکان، به کارگردانی ثریا قاسمی بازی کرد. بزرگترها حتما او را در مجموعه تلویزیونی «آپارتمان» به خاطر دارند؛ اولین سریالش که در کنار بزرگان بازیگری، ایفای نقش کرده است. او در بیست و چهار سالگی با مونا بانکی پور ازدواج کرد که زندگی شان بیشتر از یک سال دوام نیاورد. بعد از جدایی از همسر اولش، تا مدت ها سوژه روزنامه های زرد بود. مشکلات و از دست دادن دو تن از عزیزانش باعث شد در امین یک تحول درونی به وجود بیاید و این درست همزمان شد با نقش آفرینی اش در پروژه «قرمز». تا جایی که مجبور به انصراف از ادامه همکاری شد./ازدواج امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

 

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

بعد از آن بود که حتی به انزوا رفت و روی خودش کار کرد تا اشتباهاتی را که تا آن زمان در زندگی داشتند تکرار نکند. رابطه امین با خدا نزدیکتر شد و فرصت خلوت با خود را پیدا کرد. «قرمز» به کارگردانی فریدون جیرانی اولین فیلمی بود که داشت نقش اول آن را بازی می کرد. حتی بیست دقیقه هم در آن ایفای نقش کرد. در سکانس آخر نسخه نهایی، بیننده سایه او را روی دیوار می بیند، نه محمدرضا فروتن! ترانه «عاشقم من» را هم خودش را گیتار اجرا کرد که بعدا حذف شد./ازدواج امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

عکس امین حیایی و نیلوفر خوش خلق حدود چهار سال بعد از ازدواج اولش بود که با نیلوفر خوش خلق پیمان زناشویی بست. نیلوفر در تمام روزهای سخت در کنارش بود. پس از فیلم «سیب سرخ حوا» روند کاری امین حیایی تغییر کرد، به طوری که مرتبا نقش های اول به او پیشنهاد می شد، ولی بعد از بازی در فیلم «قلاده های طلا» تا مدت ها توسط تهیه کنندگان، بایکوت شد و هیچ پیشنهاد از طرف آنان نداشت.

 

زندگی مشترک: عاشقانه و پرهیجان

دو دوست! بله چیزی که به بهترین نحو رابطه آنها را توصیف می کند. اولین دغدغه امین در زندگی، همسرش است که با هم بسیار رفیق هستند و زندگی مشترک را در شرایطی سخت و از زیر صفر شروع کرده اند. اصلا اهل سانسور کردن خودشان نیستند و صادقانه حرف هایشان را می زنند.

عکس امین حیایی و نیلوفر خوش خلق سر پروژه فیلم «بوی بهشت» با هم ازدواج کردند. (شاید بعضی ها هنوز به خاطر داشته باشند که نیلوفر خوش خلق فعالیت هنری اش را با نام نیلوفر حیایی شروع کرد). همه اطرافیان شان می دانند که این دو به شدت به هم وابسته اند. البته همشه همه چیز گل و بلبل نیست و آن دو هم مثل هر زن و شوهری دعوایشان می شود اما بیشتر مانند دعوای یکی از والدین با فرزندشان! امین و نیلوفر پا به پای هم در زندگی گام بر می دارند و از کنار هم بودن لذت می برند. /ازدواج امین حیایی و نیلوفر خوش خلق آن دو با هم آشپزی می کنند ولی وقتی که میهمان دارند، از بیرون غذا می گیرند. نه این که دست پخت شان خوب نباشد، یا به آشپزی بی علاقه باشند، فقط می خواهند همه وقت را در کنار میهمان شان بگذرانند. امین در کارهای خانه به همسرش کمک می کند و ظرف شستن را دوست دارد. حتی می گوید در طالعش آمده رابطه خوبی با آب دارد.

امین حیایی «دو خردادی تنوع طلب». این اعترافی است که خودشان می کنند. یکنواختی را دوست ندارند و هر دو سرشار از انرژی اند. همیشه اکتیو هستند و در عین حال جدی و تا حد زیادی عاشق بچه ها. رویای مشترکی دارند؛ زندگی در یک مزرعه با طبیعت و حیوانات. چرا که به اینها بسیار علاقه مندند! آن ها در لواسان زندگی می کنند؛ منطقه ای سرسبز که به خاطر آرامش و خلوتش مورد توجه هنرمندان قرار گرفته است. این زوج از شلوغی و ترافیک تهران به دورند از خلوت و آرامش لواسان برای تفریحات شان استفاده می کنند، مثل دوچرخه سواری و سوارکاری. /ازدواج امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

گریم امین حیایی میهمانان شان می توانند اولین جایزه سیمرغ امین را روی میز پذیرایی خانه آن ها ببینند! خود امین معتقد است احتمالا اگر کمی زودتر این جایزه را می گرفت، روی نقش های بعدی اش تاثیر منفی می گذاشت و حتی شاید تا پیش از جشنواره بیست و ششم ظرفیت آن را نداشته است. بعد از این همه سال این دو دل شان می خواهد نقشی قابل توجه را رو به روی هم بازی کنند. این زوج آدم های خوشبینی هستند و حضور خداوند در زندگی شان نقش مهم را ایفا می کند. اشتراک های زیادی دارند اما در بعضی زمینه ها نیز متفاوتند. مثلا امین بیشتر فیلم های گیشه ای کار می کند، در حالی که نیلوفر به نقش های هنری علاقه مند است و از کاراکترهای پیچیده لذت می برد./ازدواج امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق این دو خردادی، عاشق سفر و تفریح اند و بیشتر به شمال کشور می روند. ضمنا از اغلب کشورهای اروپایی هم دیدن کرده اند. جالب است بدانید نیلوفر و امین در خانه شان چندان از المان های سینمایی استفاده نمی کنند و سینما برایشان صرفا یک مسیر کاری است و هدف اصلی آن ها رسیدن به رویاهای خود و اطرافیان شان است. و اما یک نکته قابل توجه! آن ها تا به حال با هم قهر نکرده اند؛ دستکم این ادعایی است که خودشان دارند. /ازدواج امین حیایی و نیلوفر خوش خلق روزی رسان خداوند است او جزو معدود هنرمندانی است که کار تیمی را از باندبازی جدا می داند. اخلاق حرفه ای دارد و با همه هنرمندان ارتباطی خوب برقرار می کند. در بیشتر فیلم ها پیشنهاداتی برای اضافه کردن به دیالوگ ها و نقش می دهد چرا که واقع گرایی کار برایش مهم است. امین اهل کمک کردن است و اعتقاد دارد آدم ها باید از هم خبر بگیرند و هوای همدیگر را داشته باشند تعامل با مردم باعث شده او شخصیت های مختلف را ببیند و از آن ها الگوبرداری کند؛ هرچه باشد او همیشه میل به یادگرفتن دارد. برخورد امین با مردم بسیار آشنا و صمیمانه است. در این باره می گوید بعضی از مردم حس می کنند چون آن ها مرا می شناسند، من هم آن ها را می شناسم و در برخوردهایم واقعا همین را هم نشان می دهم!

امین حیایی حیایی در زندگی اعتقاد دارد روزی رسان، خداوند است و حرف اول زندگی اش خداست و پول را اولویت آخر می داند. طوری در این عقیده راسخ است که می گوید زندگی اش به مو هم برسد، پاره نمی شود. او موزیک را به عنوان علاقه پیگیری و مثل رضا گلزار کنسرت برگزار کرده است و یک خبر که در یکی از مصاحبه هایش داده این است که معتقد است وقت آن رسیده به بازنشستگی فکر کند تا کمی هم برای خودش زندگی بکند! نیلوفر: یکرنگ و همراه متولد ۲۴ خرداد ۱۳۵۱ در آبادان. نیلوفر خوش خلق ساده و مبادی آداب است. او مدت ها در خارج از کشور زندگی می کرد، سپس به ایران آمد تا برای همیشه در کنار امین حیایی باشد. آمدن او به ایران، مصادف شد با برهه ای از زندگی امین که دچار استحاله روحی و افسردگی شده بود. نیلوفر خوش خلق هر تصمیمی را که می گیرد، به سرعت اجرا می کند و همین اراده و پشتکارش باعث جذب امین به او شده است و اما چیزی که او را به زندگی با امین مشتاق کرد، فعالیت هنری اش نبود (چه بسا تا قبل از آن، نیلوفر حتی فیلم هم نگاه نمی کرده!) و به خاطر شخصیت مثبتش با او پیمان زناشویی بسته است.

امین حیایی امین را انسان بسیار صبور و با گذشتی می داند. او درباره اش این طور می گوید: «رفیق خیلی خیلی خوبی است و همه جا پشتیبان من بوده.» جالب است بدانید که نیلوفر در ابتدای ازدواج شان، خیلی به همسرش وابسته بوده طوری که تنها پیشنهاد بازی هایی را قبول می کرده که امین نقش مقابلش باشد! اما حالا می گوید باید یاد بگیریم که مستقل و قوی باشیم و روی پای خودمان بایستیم. چرا که اعتقاد پیدا کرده وابستگی نه فقط به آدم ها، بلکه به همه چیز بد است و بهتر است آدم عشقش را با اطرافیان و کائنات تقسیم کند. نیلوفر خوش خلق بازی در سینما را از ابتدای دهه هشتاد آغا کرد هرچند نخستین فیلم های او چندان قوی نبود، ولی کم کم با تلاش بیشتر، جایگاه بهتری برای خودش پیدا کرد.

کافه امین حیایی و نیلوفر خوش خلق کافه «وانیل»، کافی شاپی است که خوش خلق به همراه شریکش در لواسان راه اندازی کرده و با رسیدگی به آن حسابی سرگرم شده. کیک های کافه وانیل، خانگی است و کیفیت و دیزاینی مثل زدنی دارد. راستی! بد نیست بدانید نام «وانیل» ترکیبی از اسم نیلوفر و شریکش است که ترکیب قشنگی هم از کار درآمده. نکته قابل ستایش در بیزینس شان این است که او و شریکش هنرمندان گمنام را پشتیبانی می کنند و تابلوهای نقاشی، مجسمه ها و سایر آثار هنری آن ها را در کافه وانیل، جهت فروش و شناساندن هنرشان به نمایش می گذارند. نیلوفر حتی از دوست خود برای آموزش رایگان نقاشی به کودکان کم بضاعت کمک می گیرد.

 

جنبه انتقاد و نقدشدن

 
امین:قطعا یک بازیگر همیشه دوست دارد در کارهایی بازی کند که نه تنها باعث شرمندگی خودش درنظر مخاطبان و هوادارانش نشود؛ بلکه این کار طوری نشود که او را مورد نقدهای تند قرار دهند. البته من اگر در کاری بازی کنم که فاقد ارزش های لازم هنری باشد نقدهایی که بشود را می پذیرم اما به شرطی که نقد از جانب آدمی باشد که سواد لازمش را داشته باشد. 
 
نیلوفر:من معتقدم شما در هر کاری که باشید قطعا مورد انتقاد عده ای قرار خواهید گرفت که کار شما را دوست ندارند. هر کسی باید جنبه نقد شدن را داشته باشد. قرار نیست همه از شما تعریف کنند و انتظار داشته باشیم مورد پذیرش همه سلیقه ها و افکار باشیم. 
 
 

شباهت یا تکرار...؟!

 
امین:گاهی می شنوم که امین در کارهایی نقش های مشابهی بازی کرده است. راستش یک بازیگر هر کاری کند به هر حال همیشه شباهت هایی را تکرار خواهد کرد که ذاتی است. مثلا من نمی توانم برای هر نقشی تمام جزییات از راه رفتن و نگاه کردن و لحن ام تا شکل خندیدنم و فیزیکم و... را تغییر بدهم. من امین حیایی هستم که یکسری مشخصات مخصوص به خودم را دارم. کاری که باید بکنم این است که هر نقش را به شبیه ترین حالت نزدیک به خودش بازی کنم. من همان امین هستم اما در قالبی جدید و در موقعیت های جدید که باید متفاوت از چگونگی حضورش در نقش قبلی باشد. 
نیلوفر:مهم این است که بازیگر از تکرار خودداری کند اما جلوگیری از تکرار نیازمند چیزهای مختلفی است از جمله متفاوت بودن درست نقش ها یا نگاهی که کارگردان به آن شخصیت دارد. گاهی کارگردان از شما اصلا تکرار یک قالب ثابت را دارد. نمی شود همه چیز را ناشی از ضعف بازیگر دانست. 
 

جاذبه های یک نقش

 
امین:در این سال ها به تجربه دریافته ام نقش باید بازیگر را جذب کند. اگر این اتفاق بیفتد بازیگر ارائه بهتری از نقش خواهد داشت و چون خودش آن را دوست دارد نتیجه کار هم دوست داشتنی می شود. نقشی که بازیگر ارتباط خوبی با آن پیدا نکند، درست شکل نمی گیرد و مخاطب به خوبی این فاصله را می فهمد و از کار شما زده می شود. 
نیلوفر:من از کاراکترهای پیچیده و سخت که قابل حدس زدن و پیش بینی نیستند، لذت می برم. نقش های خوبی را هم تجربه کرده ام اما به دنبال کاری هستم که واقعا مرا با تمام وجود درگیر کند و به خودم بگویم این همان نقشی است که خودش است و از من برای سال ها به یادگار می ماند. 
 
 
 

جاده دوطرفه سینما

 
امین:بخشی از زیبایی بازی بازیگر در یک فیلم به عوامل دور و برش در کار و به خصوص نقش مقابلش برمی گردد. اگر این رابطه مناسب نباشد و لنگ بزند، کار شما هم دیده نمی شود و مانند حرکت در یک جاده صاف یکطرفه است که شما بی هدف در آن می روید و چیزی نیست که بخواهد توانایی رانندگی شما را به چالش بکشد تا شاهد رفت و برگشت احساس در صحنه باشید. 
نیلوفر:امین از آن دست بازیگرانی است که بسیار به بازیگرهای نقش مقابلش کمک می کند و می گوید با این کار در واقع به بهتر دیده شدن نقش خودش کمک می کند. 
 
 

دیده شدن به چه قیمتی؟

 
امین:دیده شدن در هر فیلمی اتفاق می افتد؛ مهم این است که کجا و چگونه دیده شوید. من با دیده شدن به هرقیمتی مخالفم البته اگر غم نان نباشد و شما در جبر شرایط گیر نکرده باشید. شرایط ایده آل ذهنی با آنچه واقعا اتفاق می افتد گاهی فاصله بعیدی دارد. 
نیلوفر:بعضی بازیگرها تنها در کاری یا کارهایی هستند که دیده بشوند و من به این روش کار نمی کنم یعنی دوست ندارم کاری را انجام بدهم که قلبا دوستش ندارم و تنها می تواند موقعیت مرا مثلا در بیشتر توی چشم بودن، بهتر کند. بازیگر اگر نقشی را دوست نداشته باشد، آن را خراب می کند و با این کار در اصل هویت خودش و کارنامه اش را زیر سوال می برد. 
 
 

نگاه مثبت به زندگی

 
امین:درست است که هزینه های زندگی بالا رفته و آدم ها به شکلی از هم دور افتاده اند اما خوب است به هر نوعی که می توانند از هم خبر بگیرند و هوای هم را داشته باشند. باید از لحظه لحظه زندگی استفاده و در کنار هم تلاش کرد که به موفقیت رسید. 
نیلوفر:خوبی امین این است که نگاهش همیشه مثبت و دلش صاف است. وقتی با او صحبت می کنید احساس خوبی به شما دست می دهد و به نظرتان می آید که آدمی است که می توانید روی او حساب کنید چون اهل کمک کردن است. از موفقیت شما خوشحال می شود. 
 
 

فاصله گرفتن از حواشی

 
امین:من از اعتماد به آدم ها ضربه های زیادی خورده ام و سعی کرده ام که محتاط تر رفتار کنم البته سخت است آدم تغییر کلی کند. این روزها به راحتی می توانید سوژه ماجرایی بشوید که روح تان از آن خبر ندارد ولی به راحتی در مظان اتهام قرار بگیرید. کافی است به راحتی به آدمی که با گوشی موبایل از شما فیلم می گیرد، اعتماد کنید تا بعد به سرعت فیلم خودتان را در اینترنت ببینید. این باعث شده تا من نسبت به عکس حساس شوم و گاهی حس کنم بهتر است از گرفتن عکس یادگاری خودداری کنم یا در مهمانی های حتی خانوادگی هم که می روم مراقب باشم کسی چیزی از من ثبت نکند. 
نیلوفر:شاید این شکل زندگی برای بعضی ها عادت شده باشد اما ما ترجیح می دهیم زندگی آرام و دور از حاشیه خودمان را داشته باشیم. برای همین هم فاصله مان را از شلوغی و ازدحام شهر زیاد کردیم. برای هر کاری که می خواهیم بکنیم باید اولش فکر کنیم که اصلا کار درستی انجام می دهیم یا نه. 
 
 

تجربه های دونفره ما

 
امین:کارهایی که با هم داشتیم را بدون استثناء دوست داشتم و همیشه از این فرصت دونفره بازی کردن استقبال کرده ام و نتایج خوبی هم گرفته ایم. 
نیلوفر:دلم می خواهد نقشی قابل توجه را مقابل هم بازی کنیم و طوری نباشد که فقط چون زن و شوهر هستیم هر نقشی که پیشنهاد دادند را به صرف اینکه هر دو نفرمان در کار هستیم، قبول کنیم. هرچه کار استخوان دارتر باشد، دیدن ما در کنار هم یا مقابل هم دیدنی تر خواهد شد. 
 
 
میل به یاد گرفتن
امین:همیشه تجربه هایی که نخستین بار کسب می کنید، حس و حال خاص خودش را دارد. من همیشه و هنوز این میل به یاد گرفتن را دارم اما قطعا نخستین تجربه ها به نوعی متفاوت هستند. یادم هست نخستین باری که مقابل دوربین قرار گرفته بودم همه چیز برایم عجیب بود تا بتوانم با شرایط کنار بیایم. بازیگرهایی که بودند به من کمک می کردند و تجریبات شان را در اختیار من قرار می دادند و کمک می کردند تا اعتماد به نفسم را از دست ندهم. 
نیلوفر:این همان حسی است که من هم آن را تجربه کردم و امین کمک زیادی به من کرد تا ترسم بریزد. اعتماد به نفس در چنین فضایی باعث می شود احاطه بیشتری نسبت به آنچه می خواهید انجام دهید، داشته باشید. 
 
 
امین:همه چیز به مرور رنگ عادی شدن به خود می گیرد. البته هر فیلم تجربه جدید و متفاوتی است اما برای من هنوز کار کردن با یکسری نام ها باعث می شود آن اعتماد به نفس لازم را نداشته باشم. 
نیلوفر:شاید جالب باشد اما واقعیت دارد که دیدن چهره های آشنا سر پروژه ها کمک می کند تا شما راحت تر باشید. وقتی مانند یک غریبه در جایی ناشناخته هستید که نخستین بار است همه چیزش را می بینید طول می کشد تا به خودتان بیایید. 
 
 
 

فاکتورهای موفقیت هنرمند

 
امین:برای موفقیت بازیگر فاکتورهای مختلفی کنار هم جمع می شوند اما همه آنها به کنار و اینکه بازیگر نقش را صادقانه باور کند و آن را به درستی به مخاطب منتقل کند یک طرف دیگر ماجراست. در کنار این حس صداقت، شما باید سعی کنید با تمام عوامل فیلم حرفه ای و در عین حال محترم و دوستانه برخورد کنید. پشت صحنه فیلم خانواده دوم شماست که باید به آن احترام بگذارید. 
نیلوفر:واقعا سخت است که شما به سطحی از شهرت برسید و بخواهید ویژگی های قبلی خود را حفظ کنید. مغرور نشدن باعث می شود تا در مسیری که حرکت می کنید بهتر موانع را ببینید اما غرور همه چیز را شکل دیگری نشان می دهد که حتی می تواند نوعی چشم انداز اشتباهی با آنچه واقعا پیش روی شماست، خلق کند. 
 
 

فرار از بیکاری و سکوت

 
امین:عجیب است. گاهی که کار زیاد می شود آنقدر خسته می شوم که می گویم فرصتی بشود استراحت کنم اما واقعیتش این است که خستگی واقعی من زمانی است که مدت زیادی کار نمی کنم و بیکاری هایم طولانی می شود. 
نیلوفر:این مسئله یکی از مرزهای مشترک من و امین است که دل مان می خواهد همیشه خودمان را مشغول به کاری نگه داریم و بیکار ماندن اذیت مان می کند. مثلا سکون و سکوت می تواند تمام انرژی ما را بگیرد. 
 
 

 نگاه مثبت به آینده

 
امین:من هرگز در این سال ها از آینده ناامید نشده ام. درست است که گاهی حس کردم چرا چیزی درست پیش نمی رود اما همیشه به لطف خدا ایمان داشتم و می دانستم هر چیزی در جای خودش و زمان خودش اتفاق می افت
 
 

اوقات فراغت؟

 
امین:زبان می خوانیم، ورزش می کنیم، موسیقی کار می کنیم. 
نیلوفر:به هر حال اغلب کارهای مان دو نفره است. 
 
 
 

علم یا ثروت؟

 
امین:هر دو با هم خوبند. 
نیلوفر:اگر علم نداشته باشید نمی دانید ثروت را چه کار کنید. بالاخره باید علمش را داشته باشید تا بتوانید از ثروت تان استفاده کنید. 
 
 
 

رنگ محبوب؟

 
امین:من رنگین کمان را دوست دارم. 
نیلوفر:آبی را هم دوست داری. 
امین:رنگ های مورد علاقه ما آبی و سبز است. 
نیلوفر:آسمانی و زمینی
 
 
کتاب مورد علاقه؟
نیلوفر:من خیلی به حافظ علاقه دارم. 
امین:ما خیلی طبع شعرمان قوی نیست ولی با حافظ ارتباط خوبی داریم. کتاب های مختلفی هم خوانده ام اما رمان های ارنست همینگوی را بیشتر دوست دارم. 
 
 
آرزوها و خواسته ها؟
امین:از کودکی خیلی چیزها بوده که دوست داشتم اما با گذشت زمان و رشد کردن آنها هم تغییر کردند. وقتی بزرگ تر شدم دیدم خواسته هایم چیز دیگری بوده است. 
نیلوفر:تصور من این است که ممکن است آدم ابتدا به خواسته هایش نرسد ولی به مرور زمان و یاری خداوند به آنها می رسد. اگر هم نرسید نباید ناراحت باشد چرا که حتما حکمتی در آن است و شاید آن زمان وقتش نبوده است. 
 
 
نقش ویژه؟
امین:والا فکر نمی کنم دیگر نقشی مانده باشد که بازی نکرده باشم! 
نیلوفر:ترجیح می دهم کاراکترهایی را بازی کنم که از خودم خیلی دور هستند و به این وسیله با دنیای آنها آشنا شوم. 
امین حیایی و همسرش:ما خیلی خوشبختیم (5 شنبه)
 
بزرگ ترین دلخوشی؟
امین:آرامش در کنار خانواده. 
نیلوفر:آرامش و اینکه یک روز خدا ما را فراموش نکند. 
آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه