کد خبر : 1227

مجری تلویزیون و گوینده در سوم اسفند ماه ۱۳۶۵ در شهرستان نجف آباد، اصفهان به دنیا آمده و دارای مدرک تحصیلی دیپلم ادبیات و لیسانس رشته خبرنگاری می باشد.

ستاره سادات قطبی متولد 3 اسفند 1365 در اصفهان، مجری است فارغ التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری می باشد، از والیبال به سمت کیک بوکس رفت، ستاره سادات قطبی بعد از حفظ قرآن به اجرا روی آورد و یک تجربه ناموفق زناشویی هم دارد.ستاره سادات قطبی سال ها پیش ازدواج کرد که با تولد یک فرزند پسر بنام امیر علی این زندگی به جدایی ختم شد و سرپرستی کودک هم به پدرش واگذار شد.


خبرداغ:دزدی 100 تا 50 میلیونی پیتزا فروشی معروف از حساب مشتریان لورفت!

به گفته آنها این اختلاف سنی 14 ساله هرگز به زندگی این زوج آسیب نرساند و آقا و خانم مجری زندگی مشترک عاشقانه ای دارند.

 

واکنش ستاره سادات قطبی به اختلاف سنی با همسرش:

سلام بنده های خوب خدا اوقاتتون خوش ، خیلی ها چندین بارپرسیده بودید اختلاف سنی شما و اقای شکیبا چندساله ؟ ما حدود 14 سال اختلاف سنی داریم،که البته ایشون بیشتر ازسنشون و من کمتر از سنم نشون داده میشم.

 

اختلاف سنی عجیب مجری تلویزیون با همسر دومش ! + عکس

 


خبرداغ:آقای "جون دل" به خندوانه آمد + ویدئو

 

ازداوج دوم

ایشان برای دومین بار در سال 1393 وقتی 28 ساله بود با شهرام شکیبا مجری 42 ساله ازدواج کرد که ثمره این زندگی حالا یک فرزند پسر دیگر بنام صدرا می باشد همسر اول شهرام شکیبا نیز خانم مهسا ملک مرزبان (مجری) بود که در سال 1385 با وجود داشتن یک فرزند پسر بنام علی به طلاق ختم شد.

 

 

از نجف آباد تا والیبال

متولد شهرستان نجف آباد اصفهان می باشد از سوم دبستان رشته والیبال را انتخاب کرد و تا دبیرستان در این رشته به چندین مدال قهرمانی نیز رسید، دبیرستان ادبیات خواند اما در رشته خبرنگاری وارد دانشگاه شد.

 

کیک بوکس کار

از 10 تا 18 سالگی والیبال را حرفه ای ادامه داد سپس به ورزش کیک بوکس و رشته های فول کنتاکت علاقمند شد اما بخاطر مسائل شخصی نتوانست زیاد ادامه دهد.

 

حافظ کل قرآن

بخاطر اینکه مادرش مربی قرآن بود از دوران دبستان با نوار کاست استاد پرهیزگار جزو اول قرآن را حفظ کرد و در نهایت سال 1380 وقتی 15 ساله بود توانست حافظ کل قرآن شود.

 

تصویر

 

از گرافیک تا اجرا

خانم قطبی مدتی در شبکه آموزش بعنوان گرافیست مشغول بکار بود سپس بعد از ازدواج دوم با شهرام شکیبا در سال 96 با وی اولین تجربه اجرای مشترک خود را بدست آورد.

 

بهترین کتاب زندگی

من کتاب خیلی خواندم؛ اما بهترین کتابی که خواندم قرآن کریم است. هر زمانی که قلبم می گیرد آن را می خوانم. خیلی خوب است که قرآن را با معنی بخوانیم.

 

تصویر

 

شرمم می شود

من واقعا شرمم میشه، تعدادی از خانم ها رو میبینم که میان از نامحرم ها دلبری می کنند و میان که توسط نامحرم ها دیده بشوند و مورد به به و چه چه آن ها قرار بگیرند.

 

قرآن خوانی لالایی پسرش

سید صدرای من موقع خواب همیشه به من میگه مامان برام قرآن بخون. و من باید حتما براش آیت الکرسی را با صدای بلند و با صوت بخونم تا به خواب بره.

 

تصویر

 

فضای مجازی

من خودم در فضای مجازی فعالیت دارم . اما مشکلم این است که برخی از خانم ها برای بدست آوردن فالوور ، عفت و حیای خود را از دست میدهند. ما حیا و عفت زنانگی خود را باید حفظ کنیم و یک روزی به خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها باید جواب بدیم.

 

الگوی دوران نوجوانی و جوانی

الگوی من در نوجوانی و جوانی مادرم بوده و هست. ایشون در مشکلاتی که بوجود می آمد همیشه صبور بودند، توکلشون همیشه به خدا بود، هیچوقت خم به ابرو نمی آوردند

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه