کد خبر : 1231

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از عرضه مرغ در بازار ذخایر مرغ منجمد برای تقویت بازار خبر داد.

ید الله صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اظهار کرد: وزارت جهاد کشاورزی تلاش های زیادی برای افزایش عرضه  مرغ  در بازار در حال انجام دارند؛ در استان های مختلف نیز بازار تحت کنترل است تا مشخص شود که چه اتفاقی در این بازار افتاده و باید مشخص شود که تقاضای مرغ در بازار خیلی بالا رفته یا اینکه تولید با نقیصه ای مواجه است.​


خبرداغ:بی تابی ننه علی با لباس های علی انصاریان بر سر مزار پسرش + فیلم جگرسوز

وی افزود:ما در وزارت صمت وظیفه نظارت برخرده فروشی داریم و این مسئولیت در سطح عمده فروشی و تولید بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است؛ آن وزارتخانه نیز از اوایل بهمن ماه برنامه های خوبی برای تولید داشتند اما اینکه چقدر جوجه ریزی شده و در آینده وارد بازار می شود باید خود پاسخگو باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ادامه داد: برای تقویت عرضه مرغ در بازار ذخایر  مرغ منجمد  در که ماه های گذشته به عنوان مازاد مصرف از بازار جمع آوری شده است اکنون آزاد می شود.


خبرداغ:دعوای بی ادبانه سارا و نیکا و مادرشان در لایو جنجالی شد + فیلم

مکان های عرضه  مرغ  15 هزار تومانی

وی تصریح کرد: این مرغ ها از طریق میادین میوه و تره بار، فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی های کارگری و کارمندی و برخی از واحد های صنفی منتخب به قیمت 15000 هزار تومان عرضه می شود.

صادقی گفت: برای نیازمندی های عمومی مانند بیمارستان ها زندان ها مراکز آموزشی و هر جایی که مصرف دارند نیاز آنها از ذخایر مرغ منجمد تامین می شود تا فشار کمتری بری روی بازار ایجاد شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ادامه داد: از طرفی با ورود تولیدات جدید صورت گرفته بازار قیمت این محصول طی روز های آینده متعادل خواهد شد

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه