کد خبر : 1265

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ خرید و فروش در بازار خودرو قفل شده است و با این وجود ریزش قیمت ها در برخی از مدل های خودرو مانند پراید ۱۱۱، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و یا تیبا صندوقدار ادامه دارد.

قیمت پراید  در بازار نوسانات زیادی داشته است.قیمت پراید در بازار با کاهش شدیدی روبرو بوده است.قیمت پراید در روز های اخیر نیز افت داشته است.در ادامه به بررسی قیمت پراید و دیگر خودرو ها می پردازیم.


خبرداغ:تیکه جانانه سارا و نیکا به بازیگران پایتخت در اینستاگرام + عکس


طی ۲۴ ساعت گذشته بازار خودرو ثبات نسبی قیمت ها را تجربه می کرده است با این وجود قیمت برخی از مدل های خودرو کماکان ریزشی است که از جمله آنها می توان به پراید ۱۱۱ اشاره کرد که قیمت آن طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است و این خودرو در حال حاضر ۱۲۳ میلیون تومان قیمت خورده است.
خودرو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز در این مدت کاهش قیمت داشته است و این خودرو طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر به قیمت ۲۵۱ میلیون تومان رسیده است و خودرو تیبا صندوقدار نیز طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۱۸ میلیون تومان قیمت خورده است.
با به حداقل رسیدن خرید و فروش در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ نوسانات قیمتی در این بازار نیز به حداقل رسیده است و دیگر خودروهای موجود در این بازار طی ۲۴ ساعت گذشته ثبات قیمت را تجربه کرده اند.
قیمت روز خودروها در جدول زیر آمده است:


خبرداغ:برنامه منع تردد در سال 1400 چگونه است؟ + جزئیات

Ywc2ebPrpGEJ

      
آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه