کد خبر : 127

عکس جدید آنشید حسینی در فضای مجازی را مشاهده می کنید.

آناشید حسینی مدل ایرانی ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز به دنیا آمده و فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است.  آناشید حسینی  در عرصه مدلینگ و طراحی لباس فعالیت می‌کند و به عنوان مدلینگ ایرانی و محجبه در فضای مجازی و صنعت مد شناخته می‌شود.  آناشید حسینی  به دلیل طراحی‌های خاص و منحصر بفرد در این حوزه به عنوان بهترین طراح لباس معرفی شده است.امیرحسین مرادیان پسر سفیر دانمارک با  آناشید حسینی  ازدواج کرده است.


بیشتربخوانید:خواهر جوان امین حیایی به طرز عجیبی درگذشت+فیلم جنجالی

عکسی که آناشید حسینی در اینستاگرامش منتشر کرد:

 

064b385f-7b41-4301-bd07-c68c992d6782


بیشتربخوانید:پیش فروش ایرانخودرو در چهاشنبه(10دی99)آغاز شد+جزئیات

 

اطلاعاتی درمورد آناشیدحسینی:

پدیده ای به نام حجاب استایل، تیپ و استایل پوشیده و زیبا، قطعا از مد های غربی زیباتر اند و به دختران ارج و احترام میدهند، نه آنچنان پوشیده که انگار بسته بندی ات کرده اند و نه آنچنان باز و لخت، در همین بین خانم آناشید حسینی فردی که تعداد زیادی از دختر خانم های ایرانی رابه داشتن حجاب زیبا و استایل حجاب علاقمند کرده و خودش دراین زمینه به بهترین و شیک ترین نحو ممکن لباسش را ست می کند.

با توجه به نوع حجابم دوست داشتم لباسهای خوب و مد روزی بپوشم اما طرح هایی که در بازار و مزون ها بود با معیار های من هم خوانی نداشت. به همین خاطر ابتدا برای خودم لباس طراحی می کردم و می دادم بیرون می دوختند، بعد ها به کلاس خیاطی رفتم سپس بطور آزاد در کلاس های طراحی شرکت کردم.

 

آناشید حسینی من مدل نیستم

خیلی سعی می کنم عنوان مدل روی من نگذارند ، در صفحات مجازی از عکسهای من سوء استفاده می کنند و با عنوان مدل محجبه پر سرو صدای ایران نام می برند که واقعا ناراحت کننده است.

 

آناشید حسینی مبلغ حجاب نیستم

از ابتدا قصدم تبلیغ نبوده و به هیچ وجه خودم را مبلغ حجاب نمی دانم من فقط پوششم به این شکل است و حتی شاید خیلی خودم هم نتوانتم خیلی چیزها را رعایت کنم ، بدون اغراق از هر 50 پیامی که دارم، 30 پیام از زنان و دخترانی است کــه می گویند ما با دیدن عکسهای شما به حجاب علاقمند شدیم

در آبان سال 1396 بود که بعد از ثبت برند خود بنام حجاب استایل با آنا وارد اینستاگرام شد، استقبال از نوع پوشش او باعث شدن در مــدت کوتاهی به بیش از صدها هزار فالور برسد.

 

آناشید حسینی و ازدواج با پسر سفیر

سیده آناشید حسینی با امیر محسن مرادیان ازدواج کرده است، آقای امیرمحسن مرادیان فرزند مرتضی مرادیان سفیر فعلی ایران در کشور دانمارک می باشد.


بیشتربخوانید:

آناشید حسینی لباس خارجی می پوشم

لباس هایی کــه می پوشم بیشتر شاید خارجی است!چون ما تو ایران نه واقعا برند دارم، نه نمایندگی داریم نه حتی برندهای خود ایرانی فکر می کنم اونقدر قوی کار نمی کنند کــه ما بتونیم ازشون انتخابی داشته باشیم

 

جلوگیری از حضور در تلویزیون

خانوم سیده آناشید حسینی و پسر آقای سفیر در اسفند سال 1396 بعنوان مهمان در برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی دعوت شدند اما این برنامه هیچوقت پخش نشد 

آمار افراد بی نام و نشان که با بدترین شکل ممکن از فرهنگ زندگی برخوردار هستند و اثرات مخربی روی فرهنگ و نوع رفتار خانوادگی و اجتماعی جوانان و نوجوانانی کــه بطور ناخود آگاه هر روزه در صفحات مجازی با آنها رو به رو می شوند، می گذارند بسیار بالاست اما دراین میان افرادی هم هستند کــه توانستند موج اینستاگرام را تا حدی به سمت مثبت تری هدایت کنند.

یکی از این افراد آناشید حسینی، طراح لباس 25 ساله ای، است کــه نوع حجاب و پوشش شیک و به روز او تعداد زیای از افرادی که به حجاب علاقه و تمایل چندانی نداشته اند رابه این مقوله علاقه مند کرده است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه