کد خبر : 1272

مصدومان حادثه چهارشنبه پایان سال به 1100 نفر رسید.

پیرحسین کولیوند درباره حوادث مرتبط با مراسم  چهارشنبه سوری  آخر سال اظهار داشت: از صبح امروز تا ساعت 23 امشب، تعداد 1100 نفر در حوادث چهارشنبه‌سوری آسیب‌دیده‌اند که از این تعداد، 206 نفر در  بیمارستان  ها بستری شدند.​


خبرداغ:علت ترس پزشکان از افشاگری های داماد خانواده علی انصاریان + فیلم


وی با اشاره به درمان و ترخیص 869 نفر از مصدومان، تصریح کرد: 80 نفر از مصدومان دچار قطع عضو، 363 نفر دچار آسیب به چشم و 283 نفر دچار سوختگی شده‌اند.

کولیوند گفت: بیشترین تعداد افراد آسیب‌دیده در استان‌های تهران با 315 نفر،  آذربایجان شرقی  با 95 نفر،  کرمانشاه  با 92 نفر و مرکزی با 68 نفر مصدوم است.

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان این‌که 50 درصد مصدومین 8 تا 16 ساله‌اند، خاطرنشان کرد: 30 درصد از آسیب دیدگان عابران پیاده بوده‌اند.

کولیوند گفت: متأسفانه سه نفر در استان‌هاى تهران، مرکزى و البرز درپى حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال جان باختند. یکی از فوتی‌ها، یک نوجوان 16 ساله در مهرشهر کرج است که به علت انفجار نارنجک دستی جان خود را از دست داد.


خبرداغ:راز رهاکردن نوزاد بی گناه درون کیسه زباله کشف شد!


رئیس سازمان اورژانس کشور یادآور شد: از ابتدای اسفندماه تاکنون، 8 نفر فوت کرده‌اند.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • علیرضا محمود

    یعنی چهارشنبه سوری مهمتر از بیست ودوم‌ بهمن است که این همه شرکت زیاده ،یعنی مردو جشن انقلاب را شرکت نمیکنند ولی چهارشنبه سوری اینقدر مهنه که اینقدر تلفات داره از شلوغی 😇😇😇😇😇ما فکر کردیم برای مردم جشن انقلاب مهمتر از چهارشنبه سوری است

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه