کد خبر : 1288

"عصر جدید" در حالی با ۳ روز ویژه برنامه به استقبال سال ۱۴۰۰ می‌رود که در زمان تحویل سال هم با ویژه‌ برنامه‌ای میهمان خانه‌های مردم خواهد شد.

برنامه تلویزیونی "عصر جدید" برای تحویل سال 1400 در حالی چند ویژه‌برنامه تدارک دیده و از 2 روز مانده به عید، میهمان خانه‌های مردم خواهد شد که شبکه سه چند ویژه برنامه و سریال نمایشی هم در نظر گرفته است. 28 اسفندماه، اولین ویژه‌برنامه "عصر جدید" از حوالی 19:30 و  بعد از خبر ورزشی شروع می‌شود و فینالیست‌های امسال مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران به همراه مربیان‌شان، میهمانان برنامه تلویزیونی‌اند و البته فینالیست‌های محبوب پارسال عصرجدید هم به عنوان "حامی"، به کمک 5 فینالیست امسال می‌آیند.


خبرداغ:آبروریزی دختر ایرانی در خیابان های آمریکا حاشیه ساز شد + فیلم


29 اسفندماه هم ویژه‌برنامه "عصر جدید" از حوالی ساعت 19:30 شروع می‌شود و تا پاسی از شب ادامه دارد؛ در این شب، چهره‌های محبوب و مشهور میان مردم، در کنار فینالیست‌های این فصل عصرجدید در برنامه حضور می‌یابند.  بعد از خبر ساعت 22 هم عصرجدید خواهد بود و راس ساعت 12 شب جمعه، درگاه‌های رأی‌گیری بسته خواهد شد و فصل دوم "عصر جدید"، با غوغای پرشور اعلام نتایج و مشخص شدن قهرمان  به پایان خواهد رسید.

روز عید یعنی 30 اسفندماه هم، عصرجدیدی‌ها از حدود 10:30 صبح، میهمان خانه‌های مردم خواهند بود با ویژه‌برنامه نوروزی تحویل سال 1400 تا اندکی بعد از ورود به سال تازه.  حضور چهره‌ها، کنسرت‌های موسیقی، آیتم‌های جذاب و  متفاوت مثل دوربین مخفی و گزارش‌های ویژه و... از دیگر بخش‌های 3 برنامه ویژه امسال است که روابط عمومی عصرجدید هنوز اطلاعات بیشتری منتشر نکرده است.

علاوه بر این برنامه تلویزیونی، برنامه‌های "سیم آخر"، "زوجی‌نو"، "ستاره‌ساز"، "سمت خدا" و "شوخی‌شوخی" در ایام نوروز با مخاطبان خود همراه می‌شوند علاوه بر این برنامه‌ها، سریال "لوتی" و همچنین 15 فیلم سینمایی جدید و متنوع تقدیم مخاطبان شبکه سه می‌شود. "زوجی نو "از 30 اسفند هر شب ساعت 19:45 با اجرای باربد بابایی، "ستاره‌ساز "از 30 اسفند هر شب از ساعت 23:45 با جرای حسین اسدی و عباس قانعی و با حضور داوران این مسابقه خداداد عزیزی، فیروز کریمی، سیروس دین‌محمدی و رضا شاهرودی فضای شاد ورزشی را به  تصویر می‌کشد.

"سیم آخر "با ساختاری کاملاً جدید و متفاوت فصل جدید را آغاز می‌کند در این مسابقه دو گروه همزمان با هم در ساختار جدید "سیم آخر" با هم رقابت می‌کنند و "شوخی‌شوخی" با اجرای عبدالله روا همراه گروهی از هنرمندان حوزه صداپیشگی، گویندگی و نویسندگان طنز در 13 برنامه در ایام نوروز روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود؛ سمت خدا نیز هر روز ساعت 13:15 با حضور کارشناسان برنامه میزبان مخاطبان خود خواهد بود.


خبرداغ:بهنوش بختیاری با آرایش عجیبش تیتر یک رسانه ها شد+ عکس

سریال امنیتی جاسوسی "لوتی" برای پخش در نوروز 1400 انتخاب شده است؛ سریالی که تقلای یکی از سرویس‌های جاسوسی بیگانه برای ضربه‌زدن به ایران و مقابله نیروهای داخلی با این توطئه را به تصویر خواهد کشید. این سریال در ژانر امنیتی جاسوسی توسط جواد افشار کارگردانی شده و قرار است هر شب ساعت 20:45 از شبکه سه سیما روی آنتن برود.  همچنین  15 فیلم سینمایی جدید و متنوع برای پخش در ایام نوروز آماده شده است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه