کد خبر : 1296

آن‌که می‌گفت پلوی خالی بخوریم و میوه نخوریم، کیست و چه‌قدر شغل دارد؟

 برنامه شبکه دو با یک مشاور روان شناسی بسیار جنجالی شد. همو که توصیه کرد حالا که اوضاع خراب است مردم برنج خالی بدون خورش بخورند و میوه هم نخورند یا ماهی یک بار بخورند. او که روان شناس تربیتی است، از مردم خواست بچه هایشان هم اگر دلشان چیزی خواست همین طور بارشان بیاورند.


خبرداغ:گرانی پسته های شب عید را کرایه ای کرد! + جزئیات عجیب


مجری تلویزیون به این مشاور برنامه یادآوری می کرد مردم از گوشت قرمز و آجیل دست برداشته اند، باید از مرغ و میوه کوتاه بیایند؟ و ایشان می گفت چاره ای نیست. بهتر است قناعت کنند؛ حتی اگر می بینند اقلیتی سه کیلو موز را به قیمت نزدیک ۲۰۰هزار تومان می خرند، اهمیتی ندهند و برای آرامش شان هم شده، نخورند.

 

این روان شناس برای کسانی که برنامه های صداوسیما را دنبال می کنند، احتمالا ناشناخته نیست. پریناز بنیسی، دکترای روان شناسی و مدیریت آموزشی، در بیش از ۱۰برنامه رادیویی و تلویزیونی کارشناسی می کند و مشاوره می دهد؛ از شبکه خبر و شبکه دو تا رادیوهای سلامت و ورزش...

او که ۴۴ساله است، دکتری تخصصی مدیریت آموزشی و دکترای روان شناسی تربیتی دارد. استادیار پایه ۱۲دانشگاه آزاد و کارشناس رسمی دادگستری در امور آموزش است. او چه گونه این راه را طی کرده؟

در دانشگاه امام صادق درس خوانده؛ بارها در اوایل دهه ۸۰ دانشجوی بسیجی برتر سال کشور و در اواخر دهه ۸۰، استاد بسیجی برتر کشور شده. در دانشگاه امام صادق و دانشگاه آزاد اسلامی پژوهشگر برتر شده.

در دانشگاه امام صادق و دانشگاه آزاد رودهن و چند واحد دانشگاهی آزاد دیگر مدیریت های ارشد و در هیات علمی چندین نشریه دانشگاهی عضویت داشته و دارد.

هم کاری با دولت احمدی نژاد در تولید «سند ملی آموزش وپرورش» و «بررسی تطبیقی حقوق زنان در اسلام و غرب» از طرح های پژوهشی او بوده.

و البته ناگفته نماند استاد بنیسی، عضو بسیج اساتید دانشگاه آزاد و تشکل اسلامی این دانشگاه است.

مهارت های زندگی در هزاره سوم، چگونه یک تصمیم گیرنده موفق باشیم، مدیریت اجرایی در مدارس، کنکور دکتری مدیریت آموزشی، کارشناسی ارشد در یک نگاه، تعلیم و تربیت در پرتو اخلاق حرفه ای با تاکیدبر اخلاق اسلامی، ازجمله کتاب های او است.

ظرف چندسال بیش از ۷۰سخنرانی دانشگاهی با موضوعاتی روان شناسی و مدیریت و ۱۵مقاله علمی -پژوهشی، ۱۵مقاله علمی بین المللی، و ده ها مقاله در همین حوزه ها در مجلات عمومی تر، خصوصا در مجله شادکامی و موفقیت داشته.


خبرداغ:صداوسیما زوج بازیگر را از برنامه هایش دور زد! + عکس

استادی که به قناعت توصیه مان می کند جز درآمد اداری و علمی که از سمت های دانشگاهی دارد، در دو نقطه مرفه نشین تهران؛ در خیابان آفریقا و شهرک اکباتان، مطب خصوصی دارد و برای یک مشاوره ۴۵دقیقه ای، ۲۵۰ تا ۳۰۰هزارتومان حق مشاوره می گیرد.

بنیسی، همچنین کارشناس رسمی دادگستری در امور آموزشی یعنی برای امور حقوقی و قضایی و اداری در زمینه های آموزشی، پرسنلی، رفاهی و مدیریتی سازمان ها است و می تواند نظر کارشناسی بدهد و حق کارشناسی بگیرد.

درحالی که وب سایت های نوبت دهی پزشکی و منشی تلفنی این مشاور صبح امروز برای چندروز آینده هم وقت مشاوره می دادند، پس از چندساعت که جنجال درباره حرف های او در شبکه های اجتماعی بالا گرفت، منشی شان خبر دادند که استاد تا سه ماه دیگر وقت اش پر است. کمی بعد صفحه اینستاگرامی وی هم بسته شد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • عبدالناصر مسعودی

    کسی دارا وثروتمند باشد عیب نیست بلکه حسن است و نعمت از طرف خداوند
    اما خرما خورندگانی که مانع ورواع از خوردن هسته وپوست خرمای دیگران وقتی پیشنماز وجلودار شوند وضعیت فرهنگی نسل تند وتیز جوان بهتر از این نمیشود، نسلی که در هرچیز تنبل باشد ، در دست رو کردن افراد زرنگ تر از همه جا وهمه فردی هستند

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه