کد خبر : 130

استاندار تهران اعلام کرد: از شنبه هفته آتی تا اطلاع بعدی تردد خودروهای سنگین شب‌ هنگام، موتور سیکلت‌های فاقد معاینه فنی و خودروهای دودزا در تهران ممنوع است.

انوشیروان محسنی بندپی روز چهارشنبه در نشست کمیته اضطرار آلودگی های تهران گفت: بین افزایش میزان ابتلا و مرگ و میر بر اثر کرونا و آلودگی هوا ارتباط مستقیم و ثابت شده‌ای وجود دارد.


خبرداغ:خواهر جوان امین حیایی به طرز عجیبی درگذشت+فیلم جنجالی

وی افزود: اداره کل محیط زیست در کنار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باید به طور مستمر وضعیت کیفیت هوا را رصد و اعلام کنند تا بتوان برای مدیریت آن به سرعت دست به کار شد.

محسنی بندپی اظهارداشت: از همین رو مصوبات جلسه امروز نشست کمیته اضطرار آلودگی های تهران، با توجه به در پیش بودن پایداری هوا از ابتدای هفته آینده شامل ممنوعیت تردد شبانه همه خودروهای سنگین و دیزلی، توقف فعالیت همه کارگاه های عمرانی تولید شن، ماسه، آسفالت و سیمان و بتن و ورود پلیس راهور برای متوقف سازی تردد خودروهای آلاینده و موتورسیکلت های فاقد معاینه فنی می شود.


خبرداغ:اولین عکس آناشید حسینی بعد حواشی و جدایی از پویان مختاری+عکس

استاندار تهران گفت: در صورتی که مردم و به خصوص سازمان های دولتی و خصوصی به میزان یک تا دو درجه کاهش دما در مصرف گاز مایع صرفه جویی کنند، می توانند معادل 25 میلیون متر مکعب صرفه جویی کنند.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه