کد خبر : 1300

آخرین جلسه هیئت دولت زیر باران ناگهانی تمام شد و حاشیه هایی به همراه داشت.

آخرین جلسه هیئت دولت در سال 99 در حالی در محیط باز برگزار شد که باران ناگهانی حاشیه هایی را برای آن به وجود آورد. بارانی که نشان داد هیچ فکر و تدبیری برای مواجه شدن با آن وضعیت مثلا داشتن چتر و... اندیشیده نشده بود. با این حال تصاویر بامزه زیادی از این جلسه منتشر شد که بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت و شوخی های زیادی با آن شده بود اما در یکی از این تصاویر جنس پارچه قبای رئیس جمهور هم مشخص شد که با واکنش هایی همراه بود.

 


خبرداغ:علت ارزانی ملک های لاکچری در تعطیلات نوروز چیست؟

 

تدبیر باراندر حاشیه همین جلسه باد به کمک تصویر بردار آمده بود تا بتواند مارک پارچه قبای رئیس جمهور را شکار کند. روی پارچه نوشته شده بود: «MADE IN ITALY» و همین ایتالیایی بودن پارچه قبایی که رئیس جمهور به تن دارد واکنش هایی را در پی داشت.


خبرداغ:مردم با پژو 405 خداحافظی کنند!

کاربری نوشت: «می گم یه وقت زشت نباشه‌ شرکتای نخریسی تو کشور خودمون ورشکست شدن رئیس جمهور قبای ایتالیایی داره!» کاربر دیگری نوشت: «امان از این باد بی موقع که هر جا باشه آبروی آدم رو می بره!»کاربری هم نوشت :« حجم زیادی از پارچه لباس روحانیون مثل چادر وارداتی است. این‌قدر گیر ندید».

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • حسین بهبودی نیا

    قبلها میگفتن. بادو. مه. و خورشید و فلک. اماالان باید گفت. بادو مه و خورشیدو عکاس. دمش گرم. ایشون باید تیرانداز یا کارگاه جنایی میشدند. اینقدر تیزبین. عکاس نگو عقاب بگو

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه