کد خبر : 1326

عکس چهره باز عامل جنایت 7 زن و مرد بوشهری با دستور دادستان کنگان منتشر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان ضمن تشریح جزئیات  قتل  پنج عضو یک خانواده در شهرستان کنگان، گفت: متهم سابقه ارتکاب قتل در سال ۷۳ را داشته و با رضایت اولیای‌دم از زندان آزاد شده بود و پس از آن به جرم حمل  مواد مخدر  نیز ۲۰ سال در کشور قطر زندان بوده است.

 


خبرداغ:دورهمی بهاره رهنما،الهام حمیدی و نیوشا ضیغمی لب دریا + فیلم جنجالی


 

عکس دختران مقتول در کنگان

 

سرهنگ رهام رضایی درباره جزئیات قتل اعضای یک خانواده در شهرستان کنگان، اظهار کرد: قاتل پسر عموی این خانواده است که ساعت حدود 21 شب گذشته با ورود به یک منزل، با اسلحه جنگی  کلاشینکف  ، مادر بزرگ، سه خواهر و یک جوان خواستگار یکی از دخترهای خانواده را به قتل رسانده و متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان تصریح کرد: متهم سابقه ارتکاب قتل در سال 73 را داشته و با رضایت اولیای‌دم از زندان آزاد شده بود و پس از آن به جرم حمل مواد مخدر نیز 20 سال در کشور قطر زندان بوده است.

وی با بیان اینکه قاتل بعد از وقوع قتل متواری شده است، خاطرنشان کرد: پلیس به صورت ویژه در حال تلاش برای شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم است.

به گفته این مقام انتظامی، طبق شواهد و مدارک و بررسی‌های به عمل آمده انگیزه قتل، اختلافات خانوادگی بوده است.

در این جنایت مشخص شد که یک مرد به نام (ع.ب) به طرز هولناکی 2 دختر عمو خود را به نام زهرا و حدیده، مادر بزرگ 75 ساله به همراه دختر عموی دیگرش و یک خواستگار 21 ساله و دو مرد دیگر - 50 ساله و 51 ساله - را با سلاح کلاشنیکف به قتل رساند و متواری شد.

 


خبرداغ:عید دیدنی در کدام شهرها ممنوع شده است؟


 

قتل عام 3 دختر جوان بوشهری / شب گذشته بعد از خواستگاری رخ داد

همچنین گفته می‌شود در این جنایت یک مرد برای کمک که به دنبال قاتل بود هم توسط این مرد کشته شد.

با پیگیری مشخص شد قاتل به نام (ع.ب) شناسایی شده است و در حال حاضر پلیس آگاهی در حال دستگیری وی است.

 

ماجرای قتل عام خانوادگی در کنگان بوشهر چه بود؟

قاتل ساعت 21 شب گذشته با ورود به منزل خانواده مقتولان در یکی از محلات شهر کنگان با اسلحه کلاش مادر بزرگ، 3 دختر و یک جوان خواستگار یکی از دختران خانواده را به قتل می‌رساند.

فرمانده انتظامی کنگان با بیان اینکه قاتل پس از این جنایت متواری می‌شود افزود: قاتل شناسایی شده و عملیات کشف مخفیگاه و دستگیری آن آغاز شده است.

وی با بیان اینکه متهم سابقه ارتکاب قتل در سال 1373 را دارد تصریح کرد: قاتل در سال 73 پس از وقوع قتل با رضایت اولیای دم از زندان آزاد شد و پس از آن به جرم حمل مواد مخدر نیز 20 سال سابقه زندان در پرونده دارد.

رئیس پلیس کنگان با اشاره به تشکیل تیم ویژه برای دستگیری قاتل گفت: با استفاده از نیروهای مجرب و توانمند پلیس، عملیات دستگیری قاتل آغاز شده است.

 

6 نفر درپی درگیری خانوادگی در کنگان کشته شدند

دادستان بوشهر با اشاره به اینکه این قاتل در مجموع 7 نفر را به قتل رسانده است افزود: قاتل در جنایت شب گذشته در کنگان 5 نفر شامل 4 زن و یک مرد 21 ساله که خواستگار یکی از مقتولان بوده به قتل می‌رساند و قتل یک مرد 51 ساله در حادثه‌ای دیگر و مرد 50 ساله در چند روز گذشته در کنگان منتسب به همین شخص بوده و این قتل‌ها به هم مرتبط است.

علی حسن‌پور با بیان اینکه این قاتل 7 نفر را کشته است افزود: این قاتل دارای سابقه قتل و حمل مواد مخدر و عملیات دستگیری آن آغاز شده است

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه