کد خبر : 1344

به تازگی ویدئویی از افتادن بایدن و واکنش سریع خودش به این اتفاق را مشاهده می کنید.

بایدن   در دوران حضور در سنای آمریکا به مدت طولانی عضو و رئیس کمیته روابط خارجی بود و با جنگ خلیج‌فارس در سال ۱۹۹۱ مخالفت کرد. با این حال، بایدن از مداخله آمریکا و ناتو در جنگ بوسنی در سال‌های ۱۹۹۴ و ۱۹۹۵، گسترش ناتو در دهه ۱۹۹۰ و بمباران صربستان در سال ۱۹۹۹ در جریان جنگ کوزوو دفاع کرد. بایدن در دفاع از جنگ عراق در سال ۲۰۰۲ سخنرانی کرد و به آن رأی موافق داد، اما با افزایش سربازان آمریکایی در سال ۲۰۰۷ در این کشور مخالفت کرد.​بایدن در انتخابات رئیس جمهوری 2020 با ترامپ رقایت کرد و پیروز شد.


خبرداغ:کادوهای میلیونی علی دایی در تولد 52 سالگیش + عکس

زمین خوردن بایدن روی پله‌های هواپیما به سوژه جدید کاربران در توئیتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده و در سطح بین المللی به زمین خوردن رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داده شده است.​

البته بیشتر این واکنش‌های مردم، طنز و شوخی با او بوده و اکثرا می‌گویند او برای ریاست جمهوری پیر است.

در ادامه بعد از ویدئوی اصلی این اتفاق، برخی از واکنش های کاربران را می بینید که به زبان های انگلیسی، عربی و فارسی است و به صورت تصادفی انتخاب شده است.

 


خبرداغ:فوری/ادعای نظامی عربستان علیه ایران


 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • داریوش ابراهیمی.

    در طول تاریخ ثابت شده هر گوته اقزایش حقوق باعث تورم در کشور شده. این نوع عمل کرد دولت نتیجه های بسیار بدی در کشور داشته. بطوریکه اگر قیمت ارزش دلار را برابر گفته های اقتصاددانان باشد. هیچ تولید کننده ای قادر به رقابت نخواهند بود. آمروز همه ملت خسارت ناآگاهی های این آقایان را می پردازند. و عامل اصلی انواع فسادها در کشور شده.

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه