کد خبر : 1350

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان از ورود مجموعاً 218 هزار خودرو و یک‌میلیون و 157 هزار مسافر به استان گیلان خبر داد.

مسافرت به گیلان  در ایام نوروز جریان دارد و میلیون ها نفر به این استان تا کنون سفر کرده اند.​مسعود حلاج پور امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه رصد روزانه دستگاه‌های خدماتی همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: در راستای اجرای درست پروتکل‌های بهداشتی هرروزه رصد دستگاه‌های خدماتی حوزه  گردشگری  ادامه دارد.


خبرداغ:حمله جنسی مهاجران شیطان صفت به زن جوان + جزئیات


وی با تأکید بر لزوم توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراکز گردشگری و خدماتی افزود: تمام میراث فرهنگی این است تا در کنار رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی خدمات خوبی را به مسافران و گردشگران ارائه دهد.

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان با اشاره به مطلوب بودن خدمات ارائه به مسافران در گیلان و محورهای ورودی استان گفت: یکی‌ از اهداف ستاد خدمات نوروزی گیلان انجام سفرهای آگاهانه همراه با رعایت کامل موازین بهداشتی بوده و با همکاری نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی خدمات ارائه به مردم در سطح خوبی و نسبتاً مطلوبی قرار دارد.

حلاج پور از برخورد جدی با واحدهای گردشگری متخلف در صورت عدم رعایت  پروتکل بهداشتی  خبر داد و تصریح کرد: تاکنون ۷۸۲ بازدید از واحدهای گردشگری استان توسط بازرسان صورت گرفته و خوشبختانه وضعیت اجرای پروتکل‌های بهداشتی در اکثر این واحدها خوب بوده است.


خبرداغ:وضعیت عید مادر علی انصاریان سر مزار پسرش + عکس


وی با اذعان به اینکه در سه روز پایانی اسفندماه ۵۵ هزار خودرو در یکی از محورهای استان تردد داشته‌اند، بیان کرد: بر اساس اعلام  پلیس‌راه  محور رامسر به رودسر دومین محور پرتردد گیلان بوده و تا ۳۰ اسفند ۵۵ هزار خودرو از این محور تردد کرده‌اند.

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان به پرتردد و کم ترددترین محورهای گیلان اشاره کرد و افزود: محور آزادراه قزوین -رشت و رامسر- چابکسر بیشترین و محور خلخال به اسالم کمترین حجم تردد خودروها را داشته و تاکنون درمجموع ۲۱۸ هزار خودرو و یک‌میلیون و ۱۵۷ هزار مسافر وارد گیلان شدند.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه