کد خبر : 1352

مرد 55 ساله به اتهام آزار و اذیت 2 دختر بچه در گنبدکاووس دستگیر شد.

مرد 55 ساله ای که  به اتهام آزار و اذیت 2 دختربچه در گنبدکاووس مورد  ضرب و شتم  قرار گرفته بود توسط پلیس بازداشت شد.


خبرداغ:فیل بازی کامبیز دیرباز در تایلند! + عکس دیده نشده


​سرهنگ علیرضا نصیری رضی صبح سه شنبه  اظهارکرد: عصر روز یکشنبه به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر وقوع  درگیری  در یکی از روستاهای گنبدکاووس، بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس مشخص شد که چند نفر با شکستن شیشه یک اتاقک نگهبانی فردی حدوداً 55 ساله را مورد ضرب و شتم قرار داده که ماموران افراد را به آرامش دعوت کرده و به درگیری پایان دادند.

 

دستگیری  کودک آزار  55 ساله در گنبدکاووس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان تصریح کرد: با پیگیری های پلیس مشخص شد علت ضرب و شتم این فرد، اتهام وی به  آزار و اذیت  دو  دختر بچه  بوده است.


خبرداغ:حمله جنسی مهاجران شیطان صفت به زن جوان + جزئیات

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری متهم ۵۵ ساله و معرفی وی به مراجع قضائی، گفت: متاسفانه پس از انتشار این خبر در فضای مجازی، عده‌ای فرصت طلب با دامن زدن به این موضوع، با مطرح کردن مسائل قومی و قبیله‌ای کذب، قصد برهم زدن آرامش منطقه را داشتند که با حضور به موقع  پلیس  و ورود قاطعانه دستگاه قضایی موضوع پایان یافت.

وی با اشاره به وحدت مثال زدنی اقوام در استان گلستان، تاکید کرد: از شهروندان تقاضا داریم به شایعات مطرح شده توجه نکنند و بر این نکته دقت داشته باشند که مبنای برخورد پلیس و دستگاه قضایی با متخلفان و مجرمان فقط قانون است

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه