کد خبر : 1361

سارقین بی رحم وارد خانه زن و مرد آبادانی شدند.

سرقت  های به عنف طلاجات  از خانه آبادانی ها همچنان ادامه دارد و به سرقت های سریالی تبدیل شده است.​


خبرداغ:عید عاشقانه ساعد سهیلی و همسرش در کافه + عکس جنجالی


درپی اعلام به مرکز پلیس110 آبادان ساعت 5 عصر روز سه شنبه سومین روز عید - دیروز - مبنی بر وقوع یک فقره سرقت به عنف طلاجات از منازل در منطقه ایستگاه 11کوی قدس آبادان بلافاصله مأمورین کلانتری11ولیعصر به محل اعزام شدند.

زن صاحب خانه به مأموران مراجعه کرد و گفت: به دلیل ابتلا شدن خودش و همسرش به کرونا درقرنطینه خانگی به سر می بردند که ساعت 4 و نیم عصر در منزلشان به صدا در آمد وهمسرش در خانه را باز کرد.

وی ادامه داد : 2 نفر که ماسک به صورت داشتند وارد منزلمان شدند. دست همسر و مرا را با چسب بستند وبا تهدید باسیم چین اقدام به بریدن النگوهایم کردند.  زن جوان گفت سارقان گوشوارها ومقداری پول نقد نیز از ما به سرقت برده و از خانه بدون اینکه آسیبی به ما وارد کنند خارج شدند و باموتورسیکلت از منطقه خارج شدند.


خبرداغ:علت ابتلای مهدی قائدی به کرونا چیست؟


سرقت های سریالی در آبادان ادامه دارد

گفتنی است درسال گذشته چندین سرقت طلاجات ورود به عنف از منازل شهروندان آبادانی و خرمشهری داشته ایم که اغلب آن سرقتها بصورت مسلحانه ومشابه بوده که پلیس آبادان این سارقین را دستگیر کرده بود.

لازم به ذکراست زن جوان ابتدا مدعی این شده بود که سارقین سلاح گرم بهمراه داشتند اما یک منبع آگاه اظهار داشته دربازبینی دوربینها مداربسته در محل سلاحی بهمراه سارقین نبوده وتلاش برای شناسایی ودستگیری سارقین دردستور کار پلیس آبادان قرار دارد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه