کد خبر : 1378

علت شرکت نکردن رامین رضائیان در اردوی تیم ملی

رامین رضاییان  در سال 2015 توانست در شمار فهرست نهایی کارلوس کی روش برای شرکت در جام ملت های آسیا 2015 باشد.رامین رضاییان در سال 2015 در بازی ایران-گوام توانست اولین گل ملی خود را به ثمر برساند.رامین رضاییان  سابقه عضویت در تیم‌های صبای قم، راه‌آهن و پرسپولیس را دارد.رامین رضاییان در حال حاضر در تیم فوتبال الشحانیه قطر بازی می‌کند.


خبرداغ:پشت پرده حمله موشکی ایران به کشتی اسرائیلی + جزئیات

مدافع راست ثابت تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ که در لیگ ستارگان قطر عملکرد خوبی داشته است. با این وجود رضاییان در فهرست بازیکنان تیم ملی برای بازی دوستانه با سوریه جایی نداشت همان طور که برای دیدار‌های تدارکاتی تیم ایران برابر ازبکستان و بوسنی دعوت نشد!

​با توجه به مصدومیت صادق صادق محرمی مدافع راست مورد علاقه اسکوچیچ تصور می‌شد شاید این بار رامین رضاییان به تیم ملی دعوت شود، اما این طور نشد.

منابع آگاه دو دلیل مختلف را عامل اصلی نادیده گرفتن مدافع راست محبوب کارلوس کی‌روش توسط دراگان اسکوچیچ می‌خوانند: اول به دلیل انتشار عکس‌های غیر اخلاقی و خصوصی از رامین رضاییان که با شئونات یک ملی‌پوش منافات داشت. دوم اینکه گفته می‌شود اسکوچیچ از برانکو مشورت گرفته و او نیز در خصوص رامین رضاییان و یکی دو بازیکن دیگر توضیحاتی به هموطن خود داده که...


خبرداغ:عکس جنجالی بیماری نادر مهدی طارمی را فاش کرد + عکس

کدامیک از دو دلیل مورد اشاره عامل اصلی دعوت نشدن رامین رضاییان به تیم ملی است نمی‌دانیم! اما آنچه می‌دانیم عدم توجه و اعتقاد سرمربی کروات تیم ملی به رامین رضاییان است. موضوعی که صد البته باید به آن احترام گذاشت.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه