کد خبر : 1388

به تازگی سریال دراکولا به پخش شبکه های اینترنتی رسیده است ولی بعضی از شبکه های ماهواره ای این سریال را بدون اجازه و رایگان پخش می کنند.

دراکولا  عنوان فصل دوم مجموعهٔ تلویزیونی هیولا است که پخش آن از ۳ فروردین ۱۴۰۰ آغاز شد. مدت زمان قسمت‌های دراکولا در حدود ۱ ساعت هستند. همانند فصل اول، نویسندهٔ دراکولا مانند فصل قبل امیر برادران و طراح و سرپرست فیلم‌نامه پیمان قاسم‌خانی هستند. مهران مدیری، محمد بحرانی، نیما شعبان‌نژاد و سیما تیرانداز نقش‌هایشان را از فصل قبل تکرار می‌کنند و بازیگرانی جدید، به گروه بازیگران دراکولا ملحق شده‌اند که شامل: ویشکا آسایش، گلاره عباسی، اندیشه فولادوند، بهنام تشکر، مرتضی زارع، احسان امانی، شکیلا سماواتی، مرجان مؤمنی، فرنوش نیک‌اندیش، حامد وکیلی و گلاره دربندی می‌شوند.


خبرداغ:اعدام فرد تعرض کننده به کودک 3.5 ساله در بیمارستان تصویب شد

قسمت اول مجموعه نمایش خانگی « دراکولا » با گذشت ۲ روز از انتشار قانونی در فیلیمو و نماوا، چندین نوبت از سوی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان بازپخش شده است.

پخش سریال های ایرانی در شبکه های ماهواره ای که بدون اجازه از صاحب قانونی اثر و پرداخت حق پخش انجام می شود، ممکن است ضرر هنگفتی به صاحب اثر وارد کند. این اقدام شبکه های ماهواره ای و تلاش برای جذب مخاطب داخلی، در حالی است که بالا رفتن هزینه اشتراک پلتفرم های آنلاین در روزها و ماه های اخیر، مخاطبان پلتفرم ها را ناراضی کرده است و حالا با این گرانی و مشکلات اقتصادی مردم به نظر می رسد اقبال به تماشای همین نسخه های بی کیفیت هم بیشتر شود. «دراکولا» به کارگردانی مهران مدیری، نخستین سریال این مدیوم است که در سال ۱۴۰۰ منتشر شده است. بر اساس قسمت اول این مجموعه، به نظر می رسد سریال تازه مدیری دارای پروداکشن بزرگ و پرهزینه ای است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه