کد خبر : 1399

جزئیات دقیق قتل آزاده نامداری

دیدگاه های  آزاده نامداری  به زندگی ، مرگ و عشق و ... در گفتگویی که محمد اشعری - روزنامه نگار - در توئیت به آن اشاره کرده کاملا روشن است. در ادامه گفتگویی از وی را می خوانید که دیدگاه خود را از مرگ گفته است.

 


خبرجدید:حمله حیوانات خانگی به آزاده نامداری ثابت شد!؟ + جزئیات


 

نظر آزاده نامداری درباره مرگ

دوست دارید چطوری بمیرید؟

«کاش سی و هفت-هشت سال بیشتر عمر نکنم! (البته امیدوارم مامانم ناراحت نشود!) ابدا از خدا عمر طولانی نمی‌خواهم. دوست دارم در خواب بمیرم. مثل فیلم «مادر». دوست دارم وقتی می‌میرم مردم جای خالی‌ام را حس کنند.

مثل آقای معدنی، مربی والیبال که همین روزها فوت کرد. او در روزهایی فوت کرد که والیبال در اوج بود و برای مردم مهم. خدا چقدر یکی را دوست دارد که در چنین روزهایی فوت می‌کند و نبودن آنها حسرت دارد. کاش من هم وقتی می‌میرم، بگویند «آخی، مرد».

کاش نبودن من حس شود. به خاطر همین خواهش می‌کنم وقتی مردم، شب اول من را تنها نگذارند.»

نظر آزاده نامداری در مورد عشق

آزاده نامداری در مصاحبه‌ای که به تازگی با مجله «همشهری جوان» داشته است در مورد تجربه عشقی اولش گفته است: «تجربه من از عشق اول فو‌ق‌العاده بوده و برای کسانی که چنین تجربه‌ای در زندگی‌شان نداشتند دلم می‌سوزد. عشق مثل آب حیات است. ممکن است آدم در زمان‌هایی از زندگی‌اش سکوت عاطفی داشته باشد، اما عشق یک اتفاق فوق‌العاده است. من وقتی برای اولین بار عشق را تجربه کردم، او را بیش از خودم دوست داشتم و دلم می‌‌خواست همه چیز برای او خوب باشد و اگر دو پرس غذا روی زمین وجود داشت، حتما به او می‌گفتم تو آن غذا را بخور».

 

 حضور بازپرس ویژه قتل در محل پیدا شدن جسد آزاده نامداری

 

مرگ آزاده نامداری در برج معروف خیابان ایران زمین

مرگ آزاده نامداری در در برج معروف خیابان ایران زمین شهرک غرب تهران در حالی رقم خورد که با وجود گذشت ساعت ها اما و اگر های زیادی دارد چرا که دقیقا نمی توان حدس زد علت مرگ چیست؟! اما اتفاقی که قطعی اعلام شده است اینکه آزاده نامداری به قتل نرسیده است و گزینه قتل آزاده نامداری که می توانست حواشی و شاخه های بسیاری را پیش روی بازپرس ویژه قتل تهران و مامواران اداره 10 پلیس آگاهی تهران بگذارد دیگر مطرح نیست!

 


خبرجدید:سیر تا پیاز قتل آزاده نامداری از زبان خانواده اش

 

 حضور بازپرس ویژه قتل در محل پیدا شدن جسد آزاده نامداری

 

گزارش از چگونگی مرگ آزاده نامداری

در لحظات اولیه حضور پلیس در خانه  آزاده نامداری  جسد در پذیرایی دیده شد و تحقیقات نشان داد مادر  آزاده نامداری  با توجه به تماس های بی جواب تلفن دخترش با نگرانی خود را به درخانه آزاده نامداری رسانده است و چون کلید نداشت با استفاده از چاقو که البته برخی در فضای مجازی عنوان داشتند با کارت بانکی در را بازکرده و جسد دخترش را دیده است

 

سجاد عابدی در زمان مرگ آزاده نامداری کجا بود؟!

در همین بررسی ها مشخص شد  آزاده نامداری  در خانه تنها بوده است و اثری از  سجاد عابدی  شوهرش و دخترکوچولویش نیست که ماموران تجسس کلانتری شهرک غرب از مادر آزاده نامداری شنیدند  سجاد عابدی  به همراه دختر خردسالشان 2 روز پیش به چالوس رفته اند و ازاده نامداری بخاطر مشغله کاری در این سفر همراه آنها نبوده است.

البته نزدیکان این خانواده عنوان داشته اند شوهر  آزاده نامداری  بخاطر بیماری مادربزرگش به شمال رفته است که مورد تایید رکنا نیست اما در اصل ماجرا تغییری ایجاد نمی کند چرا که در زمان مرگ  آزاده نامداری  او تنها بود.

 

ساعت مرگ آزاده نامداری قبل از کشف؟!

ماموران اورژانس در صحنه مرگ  آزاده نامداری  عنوان می کنند با توجه به جمود یا همان خشکی جسد  آزاده نامداری  از زمان مرگ او بیش از 12 ساعت گذشته است و با توجه به اینکه تشخیص علت مرگ در اختیار پزشکی قانونی بوده است ماجرای مرگ ابهام آمیز  آزاده نامداری  همزمان به بازپرس صادقی کشیک قتل تهران در هفتمین روز عید قاضی شهریاری دادستان جنایی تهران اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران پزشکی قانونی و تشخیص هویت مخابره می شود و با ترک صحنه توسط اورژانس تهران تیم های تخصصی دست به کار می شوند.

 

شایعات عجیب و غریب درباره علت مرگ آزاده نامداری!

همزمان با انتشار مرگ  آزاده نامداری  شایعات بسیاری نیز در فضای مجازی منتشر می شود از اینکه  آزاده نامداری  کرونا داشته تا اینکه او توسط حیوانات خاص مانند سوسمار شوهرش که در خانه نگه می داشت کشته شده است که همه این شایعات با پیگیری های رکنا و انتشار خبر لحظه به لحظه تکذیب شد و مردم در جریان واقعیت ماجرا قرار گرفتند.

 

اولین فرضیه خودکشی آزاده نامداری! 

اما از همان لحظه نخست پیگیری ماجرای مرگ  آزاده نامداری  تیم های تحقیق اولیه در صحنه حادثه مرگ را مشکوک به خودکشی دانستند که بلافاصله با عنوان خودکشی قویترین فرضیه در مرگ  آزاده نامداری  در رکنا منتشر شد اما خیلی زود منابع رسمی به رکنا اعلام کردند خودکشی  آزاده نامداری  کمرنگ شده است و فرضیات دیگری مطرح است که می شد با این نظریه حدس و گمان زد که مرگ  آزاده نامداری  یا یک حادثه ناخواسته! یا مرگ معمولی مانند ایست قلبی ناگهانی! یا اوردوز ! یا مسمومیت غذایی و دارویی حتی برق گرفتگی و در نهایت قتل بوده است! که خبرنگاران رکنا سعی کردند در محل حادثه با بازپرس صادقی گفتگویی برای شفاف سازی انجام دهند که متاسفانه نشد و احتمالات لحظه به لحظه منتشر شد تا از شایعات پیرامونی جلوگیری به عمل آید.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه