کد خبر : 1403

ورود مسافران بدون تست کرونا ممنوع شد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هزینه انجام تست کرونا برای مسافران داخلی ۲۳۰ هزار تومان و برای مسافران خارجی ۴۰ دلار یا ۳۵ یورو است.


خبرجدید:میزان افزایش حوق بازنشستگان در سال جدید اعلام شد

تورج دهقانی زنگنه صبح امروز از فرودگاه امام خمینی (ره) و برج مراقبت پرواز بازدید کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از شهرک فرودگاهی امام خمینی اظهار کرد: با توجه به اینکه سازمان هواپیمایی کشوری مسئول ایمنی فرودگاه‌هاست و بر اساس گزارشاتی که از مسئولان فرودگاه امام دریافت کرده بودیم امروز قصد داریم تا با حضور در این فرودگاه، مشکلات رفع شده در ایر ساید و لند ساید را از نزدیک بررسی کنیم.

وی ادامه داد: در چند روز گذشته مشکلاتی در خصوص تست pcr مسافران خارجی به وجود آمده بود که در مواردی منجر به درگیری شده بود و این مشکل امروز رفع شده است.

این مقام مسئول بیان کرد: آزمایشگاه‌های مشخصی وجود دارند که تست‌ها را انجام می‌دهند و در اختیار مسافران قرار می‌دهند. کم‌تر از ۷۲ ساعت باید از زمان انجام این تست‌ها گذشته باشد و نتیجه تست‌ها حتما باید به زبان انگلیسی باشد. اگر به زبان غیر انگلیسی باشد باید توسط کنسولگری تایید شود در غیر این صورت اینجا مجددا تست انجام خواهد شد.


خبرجدید:صحبت های کمرشکن آزاده نامداری قبل از مرگ اشک همه را درآورد + عکس

رئیس سازمان هواپیمایی با تاکید بر اینکه هیچ مسافری بدون انجام تست کووید ۱۹ وارد کشور نمی‌شود، تصریح کرد: هزینه انجام تست برای مسافران داخلی ۲۳۰ هزار تومان و برای مسافران خارجی ۴۰ دلار یا ۳۵ یورو است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در صورتی که مسافری مبتلا به کرونا باشد، تحت نظارت وزارت بهداشت در قرنطینه قرار می‌گیرد

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه