کد خبر : 1417

مخالفت با ازدواج دختر و پسری جوان سرنوشت تلخی را برایشان رقم زد و با خودکشی آنها به پایان رسید.

مخالفت با  ازدواج  دختر و پسری جوان سرنوشت تلخی را برایشان رقم زد و با خودکشی آنها به پایان رسید. دختر جوانی به نام عاطفه بر اثر سقوط از پل فوت شده بود. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مرگ دختر جوان مشکوک است. پلیس در تحقیق از خانواده عاطفه رازی را فاش کرد.​

مادر وی گفت:عاطفه از مدت‌ها قبل با پسری به نام عماد در ارتباط بوده و قصد داشته با وی ازدواج کند. او ادامه داد: دخترم می‌گفت به عماد علاقه دارد و می‌خواهد با او ازدواج کند اما من و پدرش از همان ابتدا با این وصلت مخالفت کردیم.

عاطفه جوان بود و قدرت تشخیص کافی نداشت. به همین دلیل از عاطفه خواستیم به رابطه‌اش با عماد پایان بدهد. به دنبال اظهارات والدین متوفی، ماموران عماد را بازداشت کردند.

او درباره رابطه‌اش با عاطفه و مرگ وی گفت: «ما هر دو عاقل و بالغ بودیم و می‌توانستیم به درستی تصمیم بگیریم اما خانواده عاطفه از همان اول با  ازدواج  ما مخالفت کردند. عاطفه تلاش زیادی کرد تا پدر و مادرش را راضی کند اما اوضاع روز به روز بدتر می‌شد و آنها به عاطفه گفته بودند دیگر حق ندارد من را ببیند.

روز حادثه من و دختر مورد علاقه‌ام یکدیگر را دیدیم. عاطفه حال و روز خوشی نداشت و گفت این آخرین بار است که همدیگر را ملاقات می‌کنیم. تلاش کردم او را آرام کنم اما درست زمانی که می‌خواستم از او خداحافظی کنم در یک لحظه به طرف پل دوید و خود را از آنجا به پایین پرت کرد. ارتفاع پل زیاد بود و زمانی که بالای سر او رسیدم فوت شده بود. اظهارات عماد نشان می‌داد او در مرگ عاطفه نقشی ندارد با این حال پرونده مرگ دختر جوان همچنان در دست بررسی بود تا اینکه چندی بعد خبر رسید عماد در حالی که برای دیدن خانواده‌اش به شهرستان رفته بود خودکشی کرده است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه