کد خبر : 1431

سیدبشیر حسینی، فعال رسانه‌ای در واکنش به درگذشت آزاده نامداری متنی منتشر کرد.

سید بشیر حسینی   زادهٔ ۱۵ آذر ماه ۱۳۶۰ است.سید بشیر حسینی در اصفهان متولد شد. سید بشیر حسینی استاد دانشگاه و داور مسابقه تلویزیونی عصر جدید است.سید بشیر حسینی فارغ‌التحصیل مقطع ارشد رشته معارف اسلامی و حقوق و مقطع دکتری فرهنگ و ارتباطات از دانشگاه امام صادق است.بشیر حسینی دارای تحصیلات حوزوی نیز است و سطح 2حوزه علمیه دارد.

 


خبرداغ:خوش گذرانی محمدرضا گلزار و روبرتو با ماشین فوق لاکچریشان جنجالی شد

 

سیدبشیر حسینی، فعال رسانه ای در واکنش به درگذشت آزاده نامداری در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

فالوور بجای فاتحه

منِ بی رحمِمجازی، از مردنِ تو بجای عبرت و حیرت، حاشیه و مخاطب می گیرم! انقدر سنگدل شده ام که بجای اینکه دلم بلرزد و یادم بیفتد که خودم هم ممکن است فردا نباشم، نه به تو، نه به خانواده ات، نه بازماندگانت، نه مردم و نه حتی به منِ غیرمجازیِ خودم هم فکر نمی کنم. فقط به فکر اینم که با چهارتا فحش و حاشیه ی خفن تر و دخالت و اَدای بیشتر، از خونِ تو نان و نام و دنبال کننده کسب کنم!

یدبشیر حسینی، فعال رسانه ای در واکنش به درگذشت آزاده نامداری متنی منتشر کرد.

آقایان و خانم ها! از امشب فالوور های آزاده نامداری اگر فاتحه خوانش نباشند به چه دردش می خورند؟ شب اول قبر حقیقتی برای همه ی ماست که ممکن است همینقدر ناگهانی که سراغ محمد ابوالحسنی آمد درِ خانه ی ما را بزند. با ریتمی تندتر از دیرین دیرین

بله! هر کسی به هر کدام از ما و هنرمندانمان بد کرده، خدا لعنتش کند و باید جواب بدهد؛ اما من از آدم های زامبی شده در فضای مجازی که با فحش و توحش و خونخواری، به هیچ چیزِ دنیا و آخرتِ هیچکس جز جذبِ مخاطب نمی اندیشند، بیشتر می ترسم. حقیقتش از کسانی که این لاشخور ها را فالو می کنند هم، می ترسم.

البته من از شب اول قبرِ خودم و اعمال خودم از همه بیشتر می ترسم. از اینکه همین متن و پست را هم برای همین مسخره بازی ها گذاشته باشم، نه برای خدا

هرچند فحش خورِ دعوت به صلوات و فاتحه توی اینستاگرام بالاست اما تمامِ اموات فقط چشم به راه همینها هستند، نه دعواها و بازی های مجازیِ ما!

خدایا ما گاهی چنان وحشی می شویم که خودمان هم به خودمان رحم نمی کنیم، تو به ما و همه ی ماندگان و رفتگانمان رحم کن.

رَبَّنا لا تُزِغ قُلوبَنا بَعدَ إِذ هَدَیتَنا وَهَب لَنا مِن لَدُنکَ رَحمَةً إِنَّکَ أَنتَ الوَهّابُ

«پروردگارا! دلهایمان را، بعد از آنکه ما را هدایت کردی، (از راه حق) منحرف مگردان! و از سوی خود، رحمتی بر ما ببخش، زیرا تو بخشنده ای!

 
تصویر
آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه