کد خبر : 1436

بیوگرافی کاظم نوربخش

کاظم نوربخش متولد 1 مهر 1355 در بیجار بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.کاظم نوربخش فارغ التحصیل مقطع دیپلم رشته ادبیات و علوم انسانی می باشد.کاظم نوربخش از دانش آموزی وارد تئاتر شد و حالا با حمایت همشهری اش در تلویزیون ملی حضور دارد.کاظم نوربخش سه برادر دارد که یکی قهرمان پرورش اندام است و یک برادر به نام علی اکبر دارد که پیشکسوت تئاتر است.

 

کاظم نوربخش و سعید آقاخانی کارگردان نون خ

عکس های اینستاگرام کاظم نوربخش سلمان سریال نون خ

 

شروع تئاتر از مدرسه

در شهر بیچار استان کردستان به دنیا آمد و از سال 1367 وقتی تنها 12 سال داشت از تئاتر مدرسه شروع کرد و در همین سال در جشنواره دانش آموزی نفر اول شد.

 

 

بازیگر منتخب کردستان

بعد از تکرار عنوان بهترین بازیگر جشنواره دانش آموزی در سال 69 توانست در بخش استانی نیز حاضر شود و سال 1370 بازیگر منتخب کردستان لقب بگیرد.

 

در جلوی دوربین فیلم کوتاه

نوربخش تا سال 1382 بعنوان بازیگر در تئاتر و جشنواره های خیابانی حاضر بود تا اینکه از سال 84 با فیلم کوتاه درس اول بازی حرفه ای در جلوی دوربین را نیز تجرب کرد.

 

حضور در ورکشاپ های هنری

در ادامه فعالیت های هنری خود سال 90 الی 91 به مدت یکسال در تهران زیر نظر استاد پرویز برید دوره خلاقیت و بداهه پردازی در تئاتر را طی کرد.

 

 

وضعیت ازدواج و همسر کاظم نوربخش

کاظم نوربخش در سال 1382 وقتی 27 ساله بود ازدواج کرد که ثمره این زندگی تنها یک دختر بنام نازنین زهرا متولد 1390 می باد.

 

کاظم نوربخش و دخترش نازنین زهرا

کاظم نوربخش و دخترش نازنین زهرا

 

از کارگردانی تا سمت اجرایی

ایشان از سال 84 کارگردانی را بصورت مشترک با رضا حیدری برای نمایش یک شهر و یک صحبت شروع کرد و حالا دبیر انجمن نمایش کوهستان بیجار می باشد.

 

نقش سلمان در سریال نون خ

نوربخش در سال 1398 وقتی 43 ساله بود به دعوت همشهری خود سعید آقاخانی به سریال نون خ پیوست و از همان فصل بازی درخشانی از خود ارائه کرد.

 

کاظم نوربخش در کنار سعید آقاخانی

کاظم نوربخش در کنار سعید آقاخانی

 

سلمان سریال نون خ با وجود داشتن سابقه بازی در نقش های مختلف با بازی در نقش سلمان در سریال نون خ به شهرت بیشتری رسید و با پخش فصل دوم این سریال استعداد بازیگری او بیش از پیش دیده شد و نزد مردم به محبوبیت بیشتری دست یافت.

سلمان در سریال نون خ خواستگار شیرین دختر نورالدین خانزاده است و گاوی به نام جاناتان دارد که علاقه زیادی به آن دارد و با ویژگی های شخصیتی طنزی که دارد توانست در این سریال حسابی دیده شود.

 

کاظم نوربخش در سریال نون خ

کاظم نوربخش در سریال نون خ

 

در موسیقی

آقای نوربخش در کنار بازیگری و کارگردانی از علاقمندان و نوازنده های دلی موسیقی نیز می باشد او در نواختن تنبک و گیتار و برخی آلات موسیقی تبحر دارد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه