کد خبر : 1443

بازیگر فیلم بچه های آسمان از ماجرای اعتیاد شدیدش به مواد مخدر و ضربه بزرگی که بازیگری به زندگی اش وارد کرد گفت.

فرخ هاشمیان متولد 10 آذر 1365 ، بازیگر سینما و تلویزیون اهل محله شهسوار تهران است .فرخ هاشمیان از معدود بازیگرانی است که میتوانست آینده درخشانی داشته باشد او زمانی آنقدر مشهور شد که عکسش وارد کتب درسی هم شد ، اما حالا یک نقاش ساده ساختمان است.بعد از بچه های آسمان نیز در فیلم کوتاهی به اسم کیف بازی کرد ، ولی دیگر متاسفانه پیشنهادی دریافت نکرد.فرخ هاشمیان یک دختر به نام باران دارد.


خبرداغ:واکنش خنده دار پرستو صالحی به لباس های 20 سال قبلش + عکس

فرخ هاشمیان پس از سالها دوری از قاب تصویر این بار در برنامه محاکات دوباره جلوی دوربین قرار گرفت و از سرنوشت تلخ و عجیبی که در این سالها داشت گفت.

هاشیمان درحالی که فرزندش را در آغوش گرفته بود درباره همه مشکلاتی که طی سالهای گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده بود اینطور گفت: «برای بازی در «بچه های آسمان» دستمزد نگرفتم و فقط صد هزار تومان به عنوان هدیه گرفتم. البته وضع پدرم آن موقع خوب بود و نیازی به آن هدیه نداشتم ولی مدتی بعد از بازی در آن فیلم زندگیمان زیر و رو شد و به جایی رسیدیم که درست مثل «بچه های آسمان» لنگ یک کتانی شدم.بازیم در  «بچه‌های آسمان»  آن قدر خوب بود که پیشنهاد داشتم ولی اجازه ارتباط با پروژه‌ها را نداشتم. دوست داشتند من فابریک بمانم و در فیلم دیگری بازی نکنم و برای همین آدرس مرا به هیچ کس ندادند»

وی در ادامه گفت: «دوری از بازیگری باعث شد گرفتار افسردگی و سپس اعتیاد شوم و چون پیمانکار کارهای ساختمانی بودم درآمدم بد نبود و هزینه مصرف مواد مخدر را به راحتی تامین میکردم و نزدیک ده سال گرفتار مواد بودم.بعد از اعتیاد مدتی هم موادفروش بودم و گاهی حین موادفروشی دچار تعقیب و گریزهایی میشدم که فکر میکنم سینمایی ترین بخش زندگی من همین تعقیب و گریزهاست! البته الان ترک کرده ام و زندگی پاکی دارم.»


خبرجدید:عکس جنجالی هدیه بازوند بازیگر "نون خ" + عکس

میرفرخ ادامه داد: «در ابتدای دهه نود مستندی درباره «بچه‌های آسمان» از شبکه چهار پخش شد و رضا ناجی در آن برنامه خواستار پیدا کردن من شد. بعد از ارتباط با رضا ناجی بود که کم کم اعتیاد را کنار گذاشتم ولی اعتیاد درنهایت ده سال از عمرم را گرفت و کاری هم نمی‌شود کرد. دختری دارم با نام باران که عشق زندگیم است. از بازیگری چنان ضربه‌ای خوردم که دیگر محال است حتی به فرزندم هم اجازه بازی دهم. دوست دارم فرزندم در آرامش زندگی کند و بی هیاهو بزرگ شود.»

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه