کد خبر : 1465

انتشار فیلمی از زائران امام رضا(ع) منتشر شده که واکنش های زیادی را به همراه داشت. هرچند تا به امروز صحت این فیلم و اینکه آیا ماجرای صداگذاری درمیان است مشخص نشده است.

چندروزی است فیلمی به عنوان سفر بدون ماسک زائران امام رضا(ع) در ایام  کرونا  به مشهد درحال انتشار درفضای مجازی است. در این فیلم مسافران که از نوع پوشش و چهره آنها اینطور برداشت می شود از کشور افغانستان هستند و برای زیارت به ایران آمده اند.

 


خبرداغ:اولین عکس های غم انگیز از خانه آزاده نامداری + عکس


 

 

اینکه عده ای قرار است به زیارت امام رضا(ع)بروند شاید درنگاه اول مشکلی نداشته باشد اما ماجرا از آنجایی آغاز می شود که از پشت دوربین مردی می گوید به مسافران اتوبوس که در ایام کرونا درمسیر زیارت امام رضا(ع) هستند توصیه های عجیب وغریب می کند. او اینطور می گوید: زائران عزیز اگر وارد حرم شدید ازبوسیدن در و دیوار و ضریح غافل نشوید.

 

 


خبرداغ:کل کل زشت آزاده نامداری و فرزاد حسنی روی آنتن زنده جنجالی شد + فیلم

 

این مرد در ادامه می گوید: اگر هرکدام از خادمان حرم برای استفاده کردن  ماسک  به شما تذکر دادند فقط بگویید چشم. اگر بیشتر اصرار کردند بگویید روحانی کاروان گفته است ماسک نزنید. بگویید اگر این جا ماسک بزنیم داخل حرم هم ماسک بزنیم چه فرقی بین این مکان است.

 

اتفاقی که تأییدشد

انتشار این فیلم اظهارات زیادی را به همراه داشت ، عده ای دراین باره صحبت کردند که این فیلم دروغ است و صداگذاری شده. عده ای دیگر نیز گفتند این فیلم را برای توهین به مقدسات پخش کرده اند و عده ای دیگر ماجرا را واقعیت می دانند.

با این حالامروز همان روحانی که چنین توصیه هایی را مطرح کرده است کلیپی انتشار داد و همه را تایید کرد سپس روحانی دیگری آن را تایید کرد..

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    این دسته ازروحانیون مفسدوفتنه گرهستندومردم ساده دل سرکارمی گذارندشعورهم خوب چیزی است .که دراین افرادیافت نمی شودکشتارمردم. درسراسرجهان وایران رانمی بینند!!??

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه