کد خبر : 1473

منتظری دادستان کل کشور گفت: فیلتر کلاب هاوس در دستور کار کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه نیست و هنوز در مورد این مساله تصمیم گیری نشده است.

منتظری دادستان کل کشور گفت:فیلتر  کلاب هاوس  در دستور کار کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه نیست و هنوز در مورد این مساله تصمیم گیری نشده است.


خبرداغ:کل کل زشت آزاده نامداری و فرزاد حسنی روی آنتن زنده جنجالی شد + فیلم

​ محمدجعفر منتظری در آیین معارفه دادستان نظامی استان تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا رفع فیلتر یوتیوب برای برخی از افراد مانند دانشجویان و خبرنگاران را تایید می‌کنید یا خیر؟ گفت: بحث فیلترینگ و رفع فیلترینگ برای دستگاه‌ها را در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه تصویب کرده‌ایم. البته این موضوع را چندین ماه است که تصویب کرده‌ایم، دستگاه‌ها حسب مورد هرکدام باید نیازهای خودشان را اعلام کنند تا بعداز اینکه نیازشان به کارگروه رسید در دبیرخانه کارهای لازم انجام شود.

دادستان کل کشور افزود: بنابراین ما این آمادگی را داشتیم، پیگیری هم کردیم، پیرو هم به وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های مربوطه زدیم تا کار انجام شود، مقدماتش فراهم شده است اما دستگاه‌ها مقداری در انجام کار تاخیر دارند.

حجت الاسلام منتظری در پاسخ به این سوال که آیا فیلتر "کلاب هاوس" در دستور کار قرار دارد یا خیر؟ گفت: هنوز راجع به این مساله تصمیم گیری نشده است.


خبرداغ:ماجرای رابطه پنهانی معلم مست با دانش آموزانش لورفت!

وی درباره پرونده آذری جهرمی گفت: نتیجه این پرونده را از کسی که پرونده دستش است بپرسید

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه