کد خبر : 1484

بیوگرافی بازیگران معرف سریال "نون خ"

در تعیطلات نوروز امسال در شبکه یک سریال "نون خ" روی آنتن رفت. سریالی ۱۶ قسمتی با درون مایه طنز به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی؛ محور اصلی داستان نورالدین خانزاده است که خود آقاخانی این نقش را برعهده دارد.  نون خ. یازدهمین سریال کارنامه ده ساله سعید آقاخانی در مقام کارگردان به حساب می‌آید.فارغ از بازیگران سریال نون. خ؛ که همگی از چهره‌های نامی در گونه طنز هستند دو نکته جالب توجه این که سعید آقاخانی در این مجموعه، در نقش بازیگر و کارگردان ظاهر شده و نقش نورالدین خانزاده را خودش ایفا می‎کند.همین طور در کنار هنرمندان شناخته‌شده پایتخت‌نشینی، چون علی صادقی، حمیدرضا آذرنگ، هومن حاجی‌عبداللهی، سیاوش مفیدی، فریده سپاه‌منصور، نعیمه نظام‌دوست و سیروس میمنت، در این سریال از بازیگران بومی هم استفاده شده است. از بین بازیگران مجموعه نون خ شماری از آن‌ها مثل علی صادقی تجربه یک یا چند همکاری را با سعید آقاخانی دارند و یک پیشینه ذهنی میان کارگردان و تیم بازیگری وجود دارد که مسلما این شناخت در خدمت اثر خواهد بود.

 


خبرداغ:ماجرای بارداری حدیثه تهرانی از زبان همسرش + ویدئو

 

بیوگرافی کوتاهی از بازیگرانی که در سریال "نون خ" خوش درخشیدند:

 

صبا شرافتی:

صبا شرافتی یکی از بازیگران سریال "نون خ" است که در سال 1377 متولد شده مدرک تحصیلی خانوم شرافتی دیپلم است و او با پخش این سریال در سال 98 مورد توجه قرار گرفت.گفتنی است که صبا شرافتی هنوز مجرد است.

 

a5f2e9f3ba2f6269532a5769b96e2f60_XL

 

سیدعلی صالحی:

سیدعلی صالحی در سال 1352 متولد شده و او دارای لیسانس رشته نمایش است.سیدعلی صالحی درخشش بسیاری در سینمای ایران دارد ولی یکبار با بازی در سریال "امام علی" در سال 71 و بازی در سریال "کمربندها رو ببند" در سال 83 مورد توجه مردم قرار گرفت.این بازیگر خوش برخورد مجرد است.

 

سید-علی-صالحی

 

ندا قاسمی:

نا قاسمی بازیگر سریال نون خ متولد سال 1366 است او تا مقطع دکتری شیمی ادامه تحصیل داده است و با سریال "نون خ" شهرت یافت.هنوز اطلاعات دقیقی از وضعیت تاهل این خانوم بازیگر مشخص نیست.

 

unnamed (3)

 

سیروس میمنت:

سیروس میمنت متولد سال 1339 است او دیپلمه است و با بازی در فیلم های "معجزه خنده" و "متهم گریخت" خوش درخشید.سیروس میمنت در سن 19 سالگی ازدواج کرده است.

 

download (2)

 

سعید آقاخانی:

سعید آقاخانی متولد 1350 است او لیسانس تئاتر دارد و بازیگری را با بازی در سریال محکمه عدالت در سال 1371 شروع کرد و در "ساعت خوش" خوش درخشید.سعید آقاخانی سالهاست که متاهل است.

 

Media_conference_of_Abajan_at_Fajr_festival-8

 


خبرداغ:ولی دم حمید صفت دروغ های این خواننده رپ را فاش کرد! + گفت و گوی اختصاصی

 

شقایق دهقان:

شقایق دهقان متولد سال 1352 است و او دیپلمه است و فعالیت هنری خود را از سال 72 با بازی در سریال پاورچین آغاز کرد و در آن سریال شهرت بسیاری یافت.شقایق دهقان همسر مهراب قاسم خانی است و یک پسر دارند ولی بعضی از رسانه ها معتقدند که این زوج ازیگر از یکدیگر جدا شده اند.

20210303224714523

 

کاظم نوربخش:

 کاظم نوربخش متولد 1355 است و مدرک تحصیلی او دیپلم است.کاظم نوربخش از سن 12 سالگی تئاتر بازی کرده است و با بازی در سال "نون خ" بخاطر هنرمندی و خنده های بامزه اش شهرت یافت.این بازیگر خوش خنده متاهل است و دو دختر دارد.

 

the-life-of-kazem-nourbakhsh-18

 

پاشا جمالی:

 پاشا جمالی در سال 1370 متولد شده او لیسانس ادبیات نمایشی دارد و با بازی در سریال "شهرزاد" شهرت یافت.پاشا جمالی هنوز مجرد است.

 

cover-1x1_4

 


خبرداغ:تفریح سارا و نیکا در کنار هفت سین میلیاردی جنجالی شد! + عکس

 

هدیه بازووند:

هدیه بازوند متولد 1366 است.او لیسانس مهندسی معماری دارد و فعالیت حرفه ای اش را از سال 97 با بازی در "خاله سوسکه" شروع کرد و با نون خ به شهرت رسید.هنوز اطلاعات دقیقی از تاهل او یافت نشده است.

 

unnamed (2)

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه