کد خبر : 1529

ماجرای دختر فراری شدن جمیله 22 ساله

 سال ها بود در آرزوی داشتن یک دختر زیبا می سوختم. با آن که خداوند پنج پسر سالم و مهربان به من عنایت کرده بود، اما هر بار که دختر کوچکی را در آغوش مادرش می دیدم حسرت عجیبی سراسر وجودم را فرا می گرفت. چنان عاشقانه به موهای بافته شده دختران نگاه می کردم که گویی حاضرم همه هستی و زندگی ام را فدا کنم، ولی برای یک لحظه چنین دختری را به آغوش بکشم، اما سرنوشت من طوری  هولناک  رقم خورد که ...​


خبرداغ:قتل و قاچاق علت نیامدن بهروز وثوقی به ایران است!


زن 64 ساله که با چشمانی اشک بار مشخصات دختر 22ساله اش را به پلیس ارائه می داد تا نیروهای انتظامی به ردیابی این دختر فراری بپردازند، درباره قصه عشقی آتشین به کارشناس اجتماعی  کلانتری  احمدآباد مشهد گفت: وقتی پسر دومم به دنیا آمد ،عشق داشتن یک دختر مسیر زندگی ام را عوض کرد. هر بار به امید به دنیا آوردن یک دختر زیبا باردار می شدم اما باز هم جنینم پسر می شد. با آن که پنج فرزند پسر به دنیا آورده بودم اما برای آن که خدا دختری به من عطا کند خیلی راز و نیاز می کردم، نزد پزشکان بسیاری می رفتم و در آرزوی داشتن یک دختر زیبا می سوختم. تا این که بالاخره در 42سالگی نتیجه سونوگرافی نشان داد دختری را باردار هستم. از شدت خوشحالی زبانم بند آمد و مسیر خانه را به اشتباه رفتم. زندگی برایم رنگ و بوی دیگری پیدا کرده بود.

باورم نمی شد که بالاخره دختری را در آغوش می کشم. وقتی «جمیله» به دنیا آمد، همه محبت و عشق مادرانه ام را به طور افراطی نثارش می کردم. نمی گذاشتم دست به سیاه و سفید بزند. فقط کافی بود لب تر کند که چه چیزی می خواهد. همه خواسته هایش را بی چون و چرا مهیا می کردم. با آن که اوضاع مالی خوبی داشتیم اما همسر معتادم مدام به دنبال روابط غیرمتعارف با زنان غریبه بود و بیشتر اوقات را در منزل حضور نداشت، به همین دلیل تربیت بچه ها بر عهده من بود. پسرانم همگی اهل درس و مدرسه و مسئولیت پذیر بودند و احترام زیادی به من می گذاشتند.

با این حال، جمیله در نگاه من فرشته ای بود که لحظه ای از او دور نمی شدم. وقتی وارد مدرسه شد، از طلا و گوشی تلفن گرفته تا لباس های گران قیمت و لوازم تحریر مارک دار را برایش تهیه می کردم. این در حالی بود که هیچ نظارتی بر دوستانش نداشتم. علاقه بیش از حد من به جمیله اجازه نمی داد محدودیتی برایش ایجاد کنم. در دوران دبیرستان متوجه شدم که انحراف اخلاقی پیدا کرده است اما همیشه صورت مسئله را پاک می کردم تا دخترم ناراحت نشود. برادران جمیله به هیچ وجه از شیوه تربیت او راضی نبودند و مدام به من خرده می گرفتند ولی باز هم من اجازه نمی دادم دخترم محدود شود. کار به جایی رسید که رفتارهای نامتعارف جمیله موجب سرشکستگی پسرانم شده بود و آن ها از نگاه های سرزنش آمیز اهالی محل زجر می کشیدند. چند بار گوشی تلفن را از خواهرشان گرفتند تا به این روابط خیابانی پایان بدهد ولی جمیله با حمایت های بی جای من جسورتر از گذشته به این رفتارها ادامه می داد و با ظاهری زشت و زننده در جامعه حاضر می شد، به طوری که حتی صدای من هم در آمد ولی نصیحت هایم دیگر فایده ای نداشت. همه پسرانم با دخترانی محجبه از خانواده هایی اصیل و آبرومند ازدواج کردند ولی اجازه نمی دادند همسران شان با جمیله رابطه داشته باشند.

از سوی دیگر دخترم در دوران کودکی بارها شاهد انحرافات اخلاقی و ارتباطات غیرمتعارف پدرش با زنان غریبه بود به طوری که این موضوع در شکل گیری شخصیت او تاثیر عجیبی داشت. خلاصه دیگر نمی توانستم در کوچه و خیابان سرم را بالا بگیرم. سرزنش های همسایگان درباره رفتارهای زشت و افسارگسیخته جمیله به حدی رسید که دیگر قابل تحمل نبود. بنابراین برای رهایی از این وضعیت تصمیم گرفتم از شمال کشور به مشهد مهاجرت کنم. در همین روزها همسرم نیز به خاطر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان سپرد و من و دخترم تنها ماندیم. حالا دیگر جمیله به هیچ وجه قابل کنترل نبود. محدودیت هایی که برایش ایجاد می کردم، نتیجه عکس داشت و در واقع فرار در مرداب بود! تا این که امروز صبح وقتی از خواب بیدار شدم از جمیله اثری نبود. او نامه ای برایم نوشته و از خانه فرار کرده بود. حالا هم ...


خبرداغ:اعترافات زهره به خفه کردن همسر معتادش با طناب!+ جزئیات

شایان ذکر است، با صدور دستوری ویژه از سوی سرگرد عسکری (رئیس کلانتری احمدآباد) پیگیری این پرونده به گروهی از افسران ورزیده دایره تجسس کلانتری سپرده شد تا نیروهای انتظامی با استفاده از شگردهای تخصصی به ردیابی این دختر  فراری  بپردازند.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه