کد خبر : 1539

ماجرای بحث و جدل پرسپولیس با هند در فضای مجازی

بعد از بازی ایران و هند باشگاه ایران با منتشر کردن پستی در فضای مجازی با عنوان لشکرکشی نادرشاه افشار به هندوستان خبر از فتح هند و گوا این بار در زمین فوتبال داد.بعد از آن طرفداران هندی به تندی با این پست برخورد کردند و موجی از دعوا و کشمکش بین طرفداران فوتبال هند و ایران به وجود آمد.


خبرجنجالی:سیرتاپیاز ازدواج پسر هاشمی رفسنجانی با شاهزاده سعودی!

البته فوتبال ورزش اول هند نیست و طرفداران زیادی هم در این کشور پر از جمعیت ندارد. کاربران هندی در پاسخ به کری خواندن هواداران پرسپولیس اعلام کرده اند برای قدرت نمایی، تیم کریکت خود را بفرستید و البته که برخی هواداران ایرانی نیز به کمک هندی ها شتافته و به جنگ مجازی هواداران پرسپولیس رفته اند و حتی پیج هایی را در فضای مجازی با عنوان طرفداران گوای هند در ایران تاسیس کرده اند! 

هندی ها که بابت توهین به تاریخ کشورشان ناراحت هستند در فضای مجازی علیه پرسپولیس مطالبی را منتشر می کنند و طرفداران پرسپولیس نیز با اشاره به معطلی 4 ساعته پرسپولیس در فرودگاه و البته کم کاری هندی ها در اعلام تست کرونا، از AFC انتقاد کرده‌اند چرا میزبانی را به کشوری داده که از دید آنها فاقد استاندارهای لازم برای میزبانی لیگ قهرمانان آسیا است. 


خبرجنجالی:فتوای جدید در مورد واجب نبودن روزه برای بعضی افراد در دوران کرونا

به نظر می رسد این جدال مجازی همچنان ادامه خواهد داشت و بی شک نقش دو باشگاه  پرسپولیس  و گوا در آرام کردن این جو بسیار مهم خواهد بود. صد البته بازی ها بدون تماشاگر برگزار می شود و این جنگ و جدل ها در حد فضای مجازی باقی می ماند.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه